دانلود 2 بازی کم حجم برای کامپیوتر

 

بازی Phantom Brave در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Nippon Ichi Software طراحی شده است. داستان بازی در جزیره ای کوچک رخ می دهد، در این جزیره روحی به نام Ash زندگی می کند که جان خود را در جنگ از دست داده است. در شخصیت فردی به نام Marona ایفای نقش خواهید کرد که می تواند با ارواح ارتباط برقرار کند. او نیز در گذشته در جنگ خانواده خود را از دست داده است و به توصیه پدرش تصمیم به کمک کردن به دیگران گرفته است. مردم با فرستادن بطری هایی در دریا از او درخواست کمک می کنند، Marona دارای توانایی های منحصر به فردی است به همین دلیل این امکان را دارد تا به قهرمان مردم تبدیل شود. ماموریت های مختلفی به شما سپرده می شود که با اتمام آن ها می توانید پاداشی از سوی مردم به دست آورید که این امر باعث می شود تا شما هزینه ی لازم برای خریداری جزیره ارواح را به دست آورید.

 

 

 
 
 

لینک دانلود با حجم 420 مگابایت: Direct Link

 

 

بازی SEUM: Speedrunners from Hell یکی از عناوین سبک اکشن است که توسط  Pine Studio تولید و Headup Games آن را برای PC منتشر کرده است. آخرین میلی ثانیه های مسیر خود را در حالی که مسابقه می دهید و موانع سر راه خود را نابود می سازید ریز ریز کنید! تلپرت کنید، بپرید، پرواز کنید و در صدها نقشه بی رحم و سریع برای بهترین جایزه زندگی تان مبارزه کنید: روح شما! شخصیت اصلی بازی Marty نام دارد. بازی بدین صورت آغاز می شود که وی دیر از خواب بیدار شده و سرش به کارهای خودش گرم است. شیطان در خانه وی را می زند که بخشی از برنامه صبحگاهی وی نبوده است! قبل از این که Marty بتواند در را باز کند، زبانه های آتش جهنم به خانه وی هجوم می آورد. او را به دنیایی دیگر می کشاند که باید برای حفظ جان خود تلاش کند.

 

 
 

 

لینک دانلود با حجم 525 مگابایت: Direct Link

 

 


در صورت نیاز به خرید این بازی ها بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.