دانلود 2 بازی کم حجم برای کامپیوتر

 

بازی The Eyes of Ara در سبک ماجراجویی می باشد که داستان آن از این قرار است: در جزیره دور افتاده قلعه ای قدیمی وجود دارد که بازی شما را به آن مکان دعوت کرده است. در محیطی ۳بعدی باید به بررسی قلعه قدیمی، حل معماها، پیدا کردن گنج و یافتن رازهای قدیمی بپردازید. در رابطه با این مکان داستان ها و افسانه های بسیاری وجود دارد که تنها برخی از آن ها واقعیت دارند. این جزیره برای سال ها آرام و ساکت بوده است تا اینکه سیگنال های رادیویی عجیبی از قلعه به سمت شما فرستاده می شود که می تواند نشانه ای از بیدار شدن موجودی خارق العاده ای باشد، اکنون شما به این مکان خواهید رفت و باید تلاش کنید تا حقیقت پنهان این قلعه باستانی را کشف کنید.

 

 

 

 
 
لینک دانلود با حجم 615 مگابایت: Direct Link

 

 

 

بازی Fly and Destroy در سبک اکشن و استراتژی می باشد که توسط استودیو Just1337 Studio طراحی و منتشر شده است. اتفاقات ناگهانی باعث می شود تا شما خود را در فضا و در حال مبارزه با سیارک ها ببینید. در گذر زمان تعداد این سیارک ها زیاد شده که این اتفاق موجب تهدید موجودات زنده شده است. شما با امکانات فراوانی که در اختیار دارید به این ماموریت فرستاده می شوید، ماموریتی که باید آن را به اتمام برسانید. ممکن در ابتدا بازی از مهارت های خارق العاده ای برخوردار نباشید اما هرچه مراحل بازی را طی کنید تجربه و توانایی شما افزایش می یابد که این امر به شما در به سرانجام رساندن بازی کمک می کند. سفینه شما به مجهزترین آیتم ها مجهز است که شما می توانید با استفاده از آن ها یک آتش بازی اساسی در کهکشان بوجود آورید.

 

لینک دانلود با حجم 714 مگابایت: Direct Link

 

 


در صورت نیاز به خرید این بازی ها بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.