دانلود بازی The Solus Project برای کامپیوتر نسخه Codex

 

بازی Solus Project یکی از عناوین سبک ماجراجویی و شبیه سازی می باشد که توسط استودیو های Hourences و Grip Games تولید و Teotl Studios در تاریخ 7 جوئن 2016 آن را برای PC منتشر کرده است.

قهرمان این بازی یک فضا نورد کار کشته به حساب می آید که طی یک ماموریت حیاتی، برای نجات بشریت عازم فضا می شود. با این حال روند ماموریت نجات بخش فضا نورد داستان ما آن چنان که باید خوب و درست پیش نمی رود و در نهایت او به همراه سفینه ی فضایی اش به شکلی ناگهانی در سیاره ای ناشناخته به نام Gliese -6143 – C سقوط می کند. سیاره ای که آب و هوا و شرایط زیست محیطی موجود در آن به طور کامل با زمین تفاوت دارد و به همین دلیل فضا نورد بد شانس ما باید به سرعت خود را با شرایط زندگی در این سیاره ی ناشناخته وفق دهد و بقای خود را در میان خطراتی که او را تهدید می کند تضمین نماید.

برای بقا در این سیاره ی عجیب شما باید به پارامتر های مختلف زیستی این فضا نورد از جمله میزان گرسنگی ، تشنگی یا اندازه ی فشار خون او توجه نمایید و علاوه بر آن بتوانید او را به طور کامل با آب و هوای متغیر این سیاره سازگار کنید. در این میان فضا نورد ما قادر خواهد بود به طور آزادانه در محیط این سیاره گشت و گذار کند و به اکتشاف موارد ناشناخته ی موجود بر روی آن بپردازد.

بر طبق گفته های سازندگان بازی Solus Project ، فرآیند تولید این بازی توسط موتور گرافیکی Unreal Engine 4 انجام شده است که این موضوع به آن ها این امکان را داده است که بتوانند در نسخه ی نهایی این بازی امکانات فراوانی را در زمینه ی انتخاب کیفیت اجرایی Solus Project (از لحاظ دیداری) در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

 


در صورت نیاز به خرید این بازی بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول


Solus Project

Solus Project

Solus Project

 

سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 64 bit and newer
Processor: Dual Core 2GHZ+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX10 Compatible 3D Card – Minimum GeForce 460 or equivalent – Integrated graphics (Intel) may not work well and have not been tested. For use with Intel integrated graphics please run the game in DirectX10 compatibility mode.
DirectX: Version 10
Storage: 11 GB available space
Sound Card: Any Windows compatible card
Additional Notes: Supports Tobii Eye Tracking. Vive and Oculus VR supported but still partially in development

 

 

دانلود بازی The Solus Project برای کامپیوتر نسخه Codex :

 

دانلود به صورت پارت های 2گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ : Direct Link

دانلود پارت ۲ : Direct Link

دانلود پارت ۳ : Direct Link

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.