دانلود بازی های Invention 2 ، Earthlock Festival of Magic ، Office Freakout ، FIVE Champions of Canaan و Watch This!

افشین پنجشنبه 8 مهر 1395 - 17:47
دانلود بازی های Invention 2 ، Earthlock Festival of Magic ، Office Freakout ، FIVE Champions of Canaan و Watch This!
دانلود 5 بازی کم حجم برای کامپیوتر

 

 

 

بازی Watch This در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که توسط استودیو CivilSavages طراحی و منتشر شده است. اتفاقات بازی در محیطی ترسناک رخ می دهد که توسط هیولاهای خشن احاطه شده و باید سعی کنید تا گرفتار آن ها و دام هایی که در مسیر بازی قرار دارد نشوید اما این امر تنها وظیفه شما نیست بلکه باید به دنبال چاره ای برای نجات خود باشید ولی اگر تصمیم اشتباه بگیرید ممکن است در مسیرهای پرپیچ و خم اسیر شوید و کار خود را برای نجات سخت تر کنید. در این بازی باید از قدرت تمرکز بالایی برخوردار باشید تا کوچکترین اتفاقات را مشاهده کنید و از طریق آن ها سرنخی برای فرار پیدا کنید اما باید مراقب باشید زیرا برخی مسیرها توسط  هیولاها ایجاد شده و آن ها هر لحظه آماده غافلگیر کردن شما هستند.

 

Watch This

Watch This

 

لینک دانلود با حجم 1 گیگابایت: Direct Link

 

 

بازی Invention 2 در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Falcoware طراحی و منتشر شده است. گسترش ویروسی ناشناخته و مرگبار از جزیره ای که تعداد زیادی آزمایشگاه زیرزمینی در آن قرار دارد باعث شده تا انسان های زیادی جان خود را از دست بدهند و اگر هرچه سریع تر برای آن چاره ای یافت نشود ممکن است زمین و ساکنین آن به طور کامل نابود شوند. در قالب یک امدادگر نقش آفرینی خواهید کرد که وارد مکان سازنده ویروس شده و می خواهد دنیا را نجات دهد. در این سفر هیجان انگیز و کشنده باید آماده رویارویی با هیولاهای عجیبی باشید که بوسیله ویروس بوجود آمده اند و جزیره را تحت سلطه خود درآورده اند، شما می توانید از سلاح هایی که در مسیر قرار دارند به منظور نابودی هیولاها استفاده کنید و سپس راه حلی برای فاجعه ای که جهان در آن قرار گرفته، پیدا کنید.

 

Invention 2

Invention 2

 

لینک دانلود با حجم 554 مگابایت: Direct Link

 

 

بازی Earthlock Festival of Magic در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Snowcastle Games طراحی و منتشر شده است. سرزمین وسیع و جادویی Umbra پس از سال ها آرامش در خطر نابودی قرار گرفته است، موجودی ترسناک و قدرتمند که برای مدت زیادی در جنگل سبز مخفی شده بود اکنون دوباره بازگشته تا انتقام خود را از دشمنانش بگیرد، انتقامی که می تواند پایان دنیا را به دنبال داشته باشد. نگهبانان سرزمین جادویی که خط دفاعی بشر هستند باید آماده مقابله شوند و شما در قالب یک قهرمان نقش آفرینی خواهید کرد که در تلاش برای نجات دنیا می باشد اما دشمن نیز متحدانی دارد که با آغاز جنگ بزرگ، اعلام وجود خواهند کرد و در هنگام مواجهه با آن ها باید از تاکتیک های منحصر به فرد استفاده کنید تا پیروز از میدان نبرد خارج شوید.

 

Earthlock Festival of Magic

Earthlock Festival of Magic

 

لینک دانلود با حجم 1.9گیگابایت: Direct Link

 

 

بازی Office Freakout در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Hollow Robot LLC طراحی و منتشر شده است. داستان بازی درباره فردی به نام Philbert می باشد که برای سال های فراوان به عنوان یک کارمند دفتری مشغول به کار بود و وقت زیادی را به اتمام گزارشات و انجام کارهای خسته کننده می پرداخت. اکنون او پس از سال ها کار اخراج شده و نفرت زیادی وجود او را فراگرفته است. حال او تصمیم دارد تا یک خرابکاری بزرگ به راه بیندازد تا سال ها کار خسته کننده را از این طریق جبران کند. شما در این بازی باید به همراه کاراکتر Philbert شروع به نابود کردن وسایل شرکت کنید و به کمک مشت های قدرتمند تمامی قسمت های ساختمان را از بین ببرید و آن را با خاک یکسان کنید.

 

Office Freakout

Office Freakout

 

لینک دانلود با حجم 1.6 گیگابایت: Direct Link

 

 

بازی FIVE: Champions of Canaan در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Kingdom Games طراحی و منتشر شده است. در زمان باستان قهرمانان زیادی قصد قدرت نمایی از طریق مبارزه بایکدیگر داشتند اما امری اجباری باعث اتحاد تمامی قهرمانان شد. دشمنی مرموز و قدرتمند بوسیله جادوی سیاه یک ارتش مجهز و بی رحم را برای خود ایجاد کرد و توسط آن به نقاط مختلف جهان حمله ور می شد و به غارت های گسترده می پرداخت اما او پس از به  قتل رساندن مردم بی گناه متوجه شد که باید در ابتدا قهرمانان را نابود کند و سپس بر بشر حکومت کند به همین دلیل برای نبرد با قهرمانان به بهترین و ماهرترین مبارزان خود دستور قتل آن ها را اعلام کرد. در این بازی کنترل یکی از قهرمانان را برعهده خواهید داشت و باید توسط سلاح هایی که در اختیار دارید به مبارزه با دشمن بپردازید تا خود و سایر قهرمانان را نجات دهید و در آخر به سمت پایگاه اصلی دشمن حمله ور شوید تا دنیا را از وجود اهریمن پاکسازی کنید.

 

FIVE: Champions of Canaan

FIVE: Champions of Canaan

 

لینک دانلود با حجم 1 گیگابایت: Direct Link

 

 


 در صورت نیاز به خرید این بازی ها در 2 دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.