RealFlow 2015 v9.0.0.0144 x64

 

نرم‌افزار RealFlow مطرح طرین نرم افزار شبیه ساز مایعات و سیالات می باشد که توسط کمپانی Next Limit Technologies تولید و عرضه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما منی توانید از یک قطره آب تا یک سونامی عظیم را به خوبی شبیه سازی کنید . سازندگان این نرم افزار مستقل، بارها برای ایجاد این نرم افزار فوق العاده برنده ی جوایز علمی بسیاری شده اند .

قابلیت شبیه سازی فوق العاده واقع گرایانه سیالات، سطوح آب، تعامل میان مایعات و جامدات و بدنه های نرم و سفت از ویژگی های این نرم‌افزار قدرتمند است. RealFlow نرم افزار شماره یک صنعت روز سه بعدی سازی در زمینه شبیه‌سازی سیالات می باشد و تقریبا در تمام فیلم ها و انیمیشن ها و جلوه های ویژه ای که قصد شبیه سازی واقعی آب و مایعات و سیالات را به صورت سه بعدی دارند، از این نرم افزار ارزشمند بهره گیری می کنند.

 

 


در صورت نیاز به خرید این نرم‌افزار بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول


 

 

 


راهنمای نصب

- پس از نصب برنامه از فولدر Crack فایل های mxcommon_64.dll و RFGUI_x64.dll را در محل نصب با فایل های موجود در آن جایگذین (overwrite) کنید.
- برنامه را اجرا کنید و بعد از دریافت پیغام "No valid license found" دکمه Yes را فشار دهید.
- گزینه ی I have a node-locked license را انتخاب کنید و سپس Next را بزنید. اکنون به فولدر Crack رفته و realflow.lic را انتخاب کنید و Finish را بزنید.

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.