مستند History Channel Ancient Aliens - اپیزود 13 فصل 13 اضافه شد

 

مستند Ancient Aliens یکی از عناوین مشهور شبکه Hisotry Channel می باشد که در سال 2009 شروع به ساخت شد و تا با امروز ادامه داشته است که توانسته است بسیاری از بینندگان را به سوی خود جلب کند . مستند Ancient Aliens به بررسی حضور موجودات فرازمینی در کره زمین می پردازد.

از دیرباز همواره بحث حضور موجودات فضایی بر روی زمین مورد بحث دانشمندان زیادی بوده است . این موجودات اسرار آمیز تا بحال وجودشان تنها در حد فیلمهای سینمایی و داستانهای ماورایی بوده است وهیچ فردی نتوانسته این وجود این موجودات اسرار امیز را به طور کامل باور کند . دانشمندان در اهرام مصر نقاشی هایی پیدا کردند که در این نقاشی ها تصاویری عجیبی از موجودات خارق العاده به چشم می خورد . با وجود این نقاشی ها این فرضیه تقویت می شود که موجودات فرازمینی در زمان باستان به زمین آمده اند و با انسانها به همکاری پرداختند .

اگر مشتاق این هستید که در مورد موجودات فرازمینی اطلاعات مهمی بدست آورید و یا در سفری شگفت انگیز در مصر باستان حضور پیدا کنید فیلم مستند History Channel Ancient Aliens بیگانگان کهن یکی از زیبا ترین مستند های ساخته شده در رابطه با موجودات فضایی می باشد .

 

 

 

 

 

دانلود مستند سریالی Ancient Aliens :

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
فصل دوازدهم
 

فصل سیزدهم