Digital Tutors - Creating Vegetation for Architecture in 3ds Max and AutoCAD آموزش ایجاد پوشش گیاهی برای معماری در تری‌دی‌مکس و اتوکد

 

فیلم آموزش Creating Vegetation for Architecture in 3ds Max and AutoCAD یکی از تولیدات موسسه مطرح Digital Tutors است که در آن مدرس فیلم به آموزش ایجاد پوشش گیاهی برای معماری در 3ds Max و AutoCAD می پردازد. در این فیلم آموزشی شما با چگونگی استفاده از 3ds Max و AutoCAD برای انجام اینگونه طراحی آشنا خواهید شد تا بتوانید در طراحی های خود از آنها استفاده نمایید .

این آموزش با مقدمه ای غاز می شود و سپس در ادامه به شما مباحثی از قبیل چگونگی اضافه کردن یک تصویر مرجع ، چگونگی طراحی چشم انداز ، چگونگی ایجاد و ویرایش بلوک های CAD ، چگونگی طراحی عناصر hardscape در باغ و بسیاری موارد دیگر را آموزش داده خواهد شد تا بطور کامل با انجام این روش ها آشنا شوید .

برای درک بهتر این مفاهیم می توانید همزمان با دیدن فیلم آموزشی Creating Vegetation for Architecture in 3ds Max and AutoCAD از پروژه ی تمرینی موجود در این دوره استفاده نموده و تمامی موارد را بصورت عملی نیز انجام دهید .

 

 


در صورت نیاز به خرید این فیلم آموزشی بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول


 

Creating Vegetation for Architecture in 3ds Max and AutoCAD


 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.