Digital Tutors - Modeling a Detailed Electric Guitar in Maya آموزش مدلسازی دقیق یک گیتار الکترونیک در محیط نرم‌افزار lمایا

 

فیلم آموزش Modeling a Detailed Electric Guitar in Maya یکی از تولیدات موسسه معتبر Digital Tutors درباره آموزش مدلسازی دقیق یک گیتار الکترونیک در محیط نرم‌افزار Maya می باشد که برای علاقمندان به این نرم افزار منتشر گردیده است.

فیلم آموزشی Modeling a Detailed Electric Guitar in Maya چگونگی بکارگیری از Maya برای مدلسازی یک گیتار خواهد پرداخت تا شما را با چگونگی انجام آن آشنا نماید .در این فیلم آموزشی مباحثی مانند چگونگی شفارشی کردن رابط کاربری در مایا ، راه اندازی یک قفسه ی سفارشی ، چگونگی ایجاد تصویر صفحات ، چگونگی مدلسازی دوطرف بدنه ی گیتار ، چگونگی مدلسازی اریب لبه ، چگونگی استفاده از یک پاس نهایی مورب و بسیاری موارد دیگر مطرح خواهد شد تا شما بتوانید با استفاده از این دوره براحتی به اینگونه طراحی ها بپردازید.

همچنین پروژه ی تمرینی موجود در این دوره این امکان را به شما می دهد تا همزمان با دیدن فیلم آموزشی Modeling a Detailed Electric Guitar in Maya تمامی موارد مورد بحث را بصورت عملی نیز انجام دهید .

 

 در صورت نیاز به خرید این فیلم آموزشی در 2 دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول


 

Modeling a Detailed Electric Guitar in Maya

 

دانلود فیلم آموزشی Digital Tutors - Modeling a Detailed Electric Guitar in Maya

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.