دانلود مجموعه آموزشی Office 2016 Essential Training

افشین دوشنبه 6 مهر 1394 - 09:30
دانلود مجموعه آموزشی Office 2016 Essential Training
Lynad Word 2016, Excel 2016, Access 2016, PowePoint 2016 & Publisher 2016 Essential Training آموزش مجموعه نرم‌افزار های Office 2016 با عنوان Essential Training از موسسه لیندا

 

فیلم آموزشی Word 2016 Essential Training یکی از تولیدات شرکت Lynda می باشد که برای کاربران نرم افزار Woed 2016 تهیه و منتشر گردیده است . فیلم آموزشی Word 2016 Essential Training به بیان موارد و نکات مورد نیاز کاربران برای استفاده راحتتر و بیشتر از Word 2016 خواهد پرداخت تا شما را با قابلیت ها و ویژگی های این نسخه آشنا نمایند . David Rivers که مدرس فیلم آموزشی Word 2016 Essential Training می باشد پس از بیان مقدمه شما را با نکاتی همچون استفاده از قالب برای ایجاد اسناد جدید ، ایجاد و ویرایش متن ، قالب بندی متن - صفحات – و پاراگراف ها ، فاصله خط و تنظیم صفحه ، اضافه کردن هدر – پاورقی و شماره صفحه ، استفاده از سبک ها و تم در اسناد ، تصحیح – بررسی و چاپ اسناد و بسیاری مباحث دیگر آشنا خواهد ساخت . برای درک بهتر این مباحث می توانید همزمان با دیدن فیلم آموزشی Word 2016 Essential Training از پروژه ی تمرینی موجود در این دوره نیز استفاده نمایید .

فیلم آموزشی Excel 2016 Essential Training یکی از تولیدات شرکت Lynda می باشد که برای کاربران نرم افزار Excel 2016 تهیه و منتشر گردیده است . این فیلم آموزشی به بیان ویژگی ها و قابلیت های Excel 2016 خواهد پرداخت تا کاربران با شناخت آنها از کارایی بیشتری در این نرم افزار برخوردار شوند . Dennis Taylor که مدرس فیلم آموزشی Excel 2016 Essential Training با مقدمه ای برروند این دوره کار خود را آغاز می کند و شما را در ادامه با مباحثی مانند کار با رابط اکسل ، ورودی داده ، فرمول های ایجاد و توابع ، قالب بندی سطر – ستون – سلول ها و داده ، کار با هم ترازی و قرار دادن متن ، تنظیم سطر و ستون ، قرار دادن و حذف ورق ، مرتب سازی داده ها و بسیاری موارد دیگر آشنا خواهید شد . همچنین می توانید همزمان با دیدن فیلم آموزشی Excel 2016 Essential Training از پروژه ی تمرینی موجود نیز استفاده کنید .

فیلم آموزشی Access 2016 Essential Training یکی از تولیدات شرکت Lynda می باشد که برای کاربران نرم افزار Access 2016 تهیه و منتشر گردیده است . در فیلم آموزشی Access 2016 Essential Training سعی شده تا نکات ضرروری و قابلیت های Access 2016 بصورت کامل بیان شود تا بتوانید با شناخت آنها از این نرم افزار استفاده مفید نماید . Adam Wilbert ، مدرس فیلم آموزشی Access 2016 Essential Training ، با مقدمه ای کار خود را آغاز می کند و در ادامه به شما مباحثی از قبیل چگونگی ایجاد یک پایگاه داده جدید ، ایجاد جداول و نوع داده های جدید ، چگونگی راه اندازی رابط و کلید اولیه ، مرتب سازی و فیلتر کردن داده های جدول ، طراحی فرم ها ، ایجاد گزارش ، حفظ و نگهداری یک پایگاه داده Access و بسیاری موارد دیگر را آموزش خواهد داد . همچنین برای تسریع در فرآیند یادگیری این مفاهیم می توانید همزمان با دیدن فیلم آموزشی Access 2016 Essential Training از پروژه ی تمرینی موجود در این دوره نیز استفاده نمایید .

 

فیلم آموزشی PowerPoint 2016 Essential Training یکی از تولیدات شرکت Lynda می باشد که برای کاربران نرم افزار PowerPoint 2016 تهیه و منتشر گردیده است . در این فیلم آموزشی سعی شده تا شما عزیزان را با تمامی قابلیت ها و ویژگی های PowerPoint 2016 آشنا نمایند . Jess Stratton ، مدرس فیلم آموزشی PowerPoint 2016 Essential Training ، با مقدمه ای کار خود را آغاز می کند و در ادامه به بیان مواردی از قبیل چگونگی اتصال پاورپوینت به OneDrive ، چگونگی ایجاد تم ها و قالب ها ، تغییر چیدمان یا تم ، اضافه کردن تصاویر و اشیاء ، اضافه کردن اشکال – نمودارها و نمودار ، ترکیب ویدئو – صدا و انیمیشن و بسیار مباحث دیگر خواهد پرداخت تا بتوانید با بهرگیری از این دوره بیشتر و بهتر از این نرم افزار بهرمند شوید . برای درک هرچه بیشتر این مباحث می توانید همزمان با دیدن فیلم آموزشی PowerPoint 2016 Essential Training از پروژه ی تمرینی موجود در این دوره نیز استفاده نمایید .


در صورت نیاز به خرید این مجموعه آموزشی بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول


 

 

دانلود فیلم آموزشی Word 2016 Essential Training

 

دانلود فیلم آموزشی - حجم 848 مگابایت

دانلود پروژه ی تمرینی - حجم 45 مگابایت

 

 

دانلود فیلم آموزشی Excel 2016 Essential Training

 

دانلود فیلم آموزشی - حجم 1.44 گیگابایت

دانلود پروژه ی تمرینی - حجم 4 مگابایت

 

 

دانلود فیلم آموزشی Access 2016 Essential Training

 

دانلود فیلم آموزشی - حجم 985 مگابایت

دانلود پروژه ی تمرینی - حجم 32 مگابایت

 

 

دانلود فیلم آموزشی PowerPoint 2016 Essential Training

 

دانلود فیلم آموزشی - حجم 417 مگابایت

دانلود پروژه ی تمرینی - حجم 308 مگابایت

 

 

 

 

سایر آموزش های این سری بزودی قرار خواهند گرفت...

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.