Maya Dynamics: nHair, Xgen, and Interactive Grooming آموزش ایجاد مو در مایا، از موسسه Pluralsight

 

فیلم آموزشی Maya Dynamics nHair, Xgen, and Interactive Grooming یکی از تولیدات موسسه Pluralsight در زمینه نرم افزار مایا می باشد و شما با فراگیری آن می توانید توانایی های خود را برای ساخت مو و خز برای شخصیت های مختلف طراحی شده بالا ببرید. بدون شک داشتن آگاهی در رابطه با ابزارهای بسیار معروف در این حوزه می توانید به شما کمک کند تا طراحی های بسیار حرفه ای تری داشته باشید.

طراحی و ساخت مو در CGI روزی بسیار سخت و پیچیده بود به طوریکه زمان بسیار زیادی از طراح می گرفت و این کار را بسیار طاقت فرسا می کرد اما با ارائه نسخه های جدیدتر نرم افزار Maya این کار نیز روز به روز سریع تر و راحت تر می شود. در دوره آموزشی Maya Dynamics nHair, Xgen, and Interactive Grooming شما با جدیدترین ابزار ساخت و طراحی مو و محیط کار آنها در نرم افزار Maya 2017 آشنا خواهید شد. در قدم اول شما با مجموعه ابزار nHair آشنا خواهید شد. این مجموعه شامل ابزارهای متعدد برای ساخت و داینامیک مو است. سپس با ابزار Xgen آشنا خواهید شد. با استفاده از این ابزار شما می توانید به طراحی و ساخت موهای بلند و کوتاه بپردازید. در آخر نیز با یکی از جدیدترین ابزارهای معرفی شده در مایا به نام Interactive Grooming آشنا می شوید. ابزاری که پیش بینی می شود به عنوان کاربردی ترین ابزار ساخت مو در مایا مورد استفاده قرار بگیرد. در پایان این دوره شما با ابزارهای متعددی برای ساخت و طراحی مو و خز آشنا شده اید که هر کدام مخالفان و موافقان خود را دارد و با استفاده از هر 3 متد می توانید به تولید مو و خز بپردازید.

مدت زمان این فیلم آموزشی 5 ساعت و 18 دقیقه می باشد و برای افراد با سطح مبتدی مناسب می باشد.

 

maya-dynamics-nhair-xgen-interactive-grooming

 

 

دانلود فیلم آموزش Maya Dynamics: nHair, Xgen, and Interactive Grooming

 

دانلود پارت 1 - حجم 1 گیگابایت
دانلود پارت 2 - حجم 1 گیگابایت
دانلود پارت 3 - حجم 501.15 مگابایت

 

 

 

 


در صورت نیاز به خرید این فیلم آموزشی بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.