کارت گرافیکی استثنائی DEVIL 13 محصول شرکت PowerColor

افشین شنبه 14 شهریور 1394 - 14:35
کارت گرافیکی استثنائی DEVIL 13 محصول شرکت PowerColor

کمپانی PowerColor یکی از بهترین تولید کنندگان کارت گرافیک در سطح جهان است.مهندسی سیستم های خنک کننده و طراحی های جذاب از بارزترین ویژگی های این برند است. PowerColorدر روز گذشته با یک خبر عجیب همگان را غافلگیر کرد.یک کارت گرافیک سفارشی با مشخصات فوق قدرتمند و ویژگی های تعجب آور.

DEVIL 13 یک کارت گرافیک ویژه است که از دو GPU مدل Radeon R9 390 به صورت همزمان و بر روی یک کارت گرافیک استفاده میکند.ظاهرا PowerColor مقداری از قابلیت (CrossFire) خسته شده است و تصمیم بر دور زدن این قابلیت دارد!استفاده از دو Radeon R9 390 توانایی حافظه ایی برابر با 16 گیگابایت را در اختیار این شیطان قرار داده است که توسط دو رابط 512 بیتی،هیچ نقطه ضعفی را برای ارسال و پردازش اطلاعات باقی نگذاشته است.لازم به ذکر است که Memory Clock برابر با 1350MHZ*4 و (5.4 Gbps) است که یک رقم فوق العاده محسوب میگردد. PowerColor هر دو GPU را به مقدار 1000 مگاهرتز اورکلاک کرده است و 10 هیت پایپ مسی در زیر پره های آلومینیومی،حرارت را با کمک 3 فن از دو اگزوز بزرگ در انتها خارج میکنند.

کارت گرافیک powercolor

با دو مدل از گرسنه ترین GPU های AMD طریف هستیم،به نظر شما چه منبه تغذیه ایی توان سیر کردن این کارت گرافیک شیطانی دارد؟بله تنها یک منبع تغذیه 1000 واتی که بهتر است این را بدانید که این حداقل قدرتی است که PowerColor برای این کارت گرافیک اعلام کرده است!تغذیه DEVIL 13 از طریق 4 رابط 8 پینی تامین خواهد شد.برای استفاده از این کارت گرافیک به یک یا دو منبع تغذیه (PSU) قدرتمند نیاز است.با وجود Directx 12 نگران پشتیبانی بازی ها نخواهید بود.در نهایت به همراه DEVIL 13 یک عدد موس گیمینگ Razer Ouroboros نیز به عنوان عرضه میگردد.قیمت نهایی و زمان عرضه این شیطان قدرتمند هنوز مشخص نشده است. PowerColor ارادتی قلبی به GPU های AMD دارد و اینبار نیز با دست و دل بازی یک کارت گرافیک قدرتمند را برای به زانو در آوردن بازی ها ارائه کرده است.خوشبختانه خروجی های متعددی برای نمایش تصاویر در نظر گرفته شده است که شامل،دوعدد DL-DVI-D،پورت HDMI و DisplayPort است.با وجود DEVIL 13 دیگر نیازی به CrossFire و حتی SLI نخواهید داشت و تا مدت ها بازی ها روز را به زانو درخواهید آورد.

;کارت گرافیک powercolor

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.