کمپانی SHARP برای خروج از بحران مالی از کارمندانش تقاضای خرید محصولاتش را کرده است!

افشین جمعه 29 آبان 1394 - 09:25
کمپانی SHARP برای خروج از بحران مالی از کارمندانش تقاضای خرید محصولاتش را کرده است!
بدون شک شارپ، برند ژاپنی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم الکترونیکی در جهان محسوب می شود، در حال از سر گذراندن بدترین روزهای تاریخ اش است و به هر دری می زند تا بتواند از بحران مالی که گریبان گیرش شده عبور کند.

 

این کمپانی ظاهراً در آخرین تلاش خود مقرر کرده که کارکنانش بخشی از درآمد خود را صرف خرید محصولاتش نمایند تا شاید بتواند بدین ترتیب قدری درآمد کسب کرده و اوضاع را بهبود بخشد.

کمپانی ژاپنی به مدیران رده بالای خود گفته است تا پیش از پایان ژانویه ۱.۶۲۲ دلار از تولیدات این برند را خریداری کنند، مدیران رده ی میانی هم ۸۱۱ دلار و در نهایت سایر کارمندان حداقل ۴۰۵ دلار خرید نمایند.

هر چند وقتی از بیرون به اتفاق روی داده می نگریم صورت مسئله شکل دیگری جلوه می کند ولی یوشیسوکه هاسگاوا، از سران اصلی شارپ الکترونیکس، می گوید دستور کتبی را به کارکنان ابلاغ نکرده و فقط آنها را تشویق نموده تا به جای رفتن به سراغ محصولات رقبا برندی که برایش فعالیت می کنند را برگزینند.

کارمندان شارپ می توانند خرید های خود را از میان گستره ی وسیع محصولات این شرکت همانند تلویزیون ها، ماشین های لباسشویی، سیستم های صوتی، تلفن های هوشمند و… صورت دهند و برای تشویق شان نیز به هر خرید ۲ درصد تخفیف تعلق خواهد گرفت.

عمده ترین شهرت شارپ باز می گردد به تلویزیون ها و پنل های خورشیدی اش هر چند که این شرکت فعالانه سایر محصولات از جمله اسمارت فون ها و تبلت ها را نیز به تولید می رساند. برند مورد بحث مدتی است که به جد در بازار آمریکای شمالی منزوی شده و کمتر کسی به سراغش می رود و ظاهراً این روزها رقبای چینی و تایوانی در بازار اصلی اش یعنی آسیا نیز اختلال پدید آورده اند و شرایط نامساعدی را برای آن رقم زده اند.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.