Launcher جدید و خاص گوگل به نام Lens Launcher رونمایی شد

افشین سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 - 14:30
Launcher جدید و خاص گوگل به نام Lens Launcher رونمایی شد

 

ویدئویی که به تازگی از لانچر جدید گوگل موسوم به Lens Launcher منتشر شده به خوبی نشان می دهد که چرا این محصول نرم افزاری جز برندگان رویداد Android Experiments در سال 2016 بوده است. این لانچر با استفاده از فیلتر گرافیکی Fisheye Lens یا لنز محدب، تجربه منحصر به فردی را در اختیار کاربرانش گذاشته که تاکنون در هیچ لانچر دیگری ندیده بودیم.

با نصب این لانچر، می توانید آیکن اپلیکیشن ها را به طور ریز روی یک صفحه مشاهده کنید. تماس انگشت شما با صفحه، باعث پدیدار شدن افکتی مثل بزرگنمایی یک ذره بین می شود که از این طریق با جابجا کردن انگشت روی صفحه می توانید آیکن درشت تری از اپ ها را مشاهده و به جستجوی میان آنها بپردازید.

گزینه های شخصی سازی برای این لانچر بسیار زیادند، و کاربر می تواند اندازه آیکن اپلیکیشن ها در صفحه اصلی را به دلخواه تنظیم نماید. حتی کنترل میزان تغییر فرم آیکن ها هنگامی که رویشان زوم می شود هم در اختیار کاربر قرار گرفته. اما به غیر از امکان زوم روی آیکن اپلیکیشن ها، قابلیت دیگری که Lens Launcher را منحصر به فرد کرده نمایش تمام اپلیکیشن های نصب شده در گجت با نظمی خاص در یک صفحه واحد است.

ضمنا بد نیست بدانید که کدهای منبع فیلتر گرافیکی خاص این لانچر به صورت متن باز در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته و می توانید با مراجعه به وبسایت GitHub همین حالا به آن دسترسی داشته باشید.

Lens Launcher گوگل رایگان است و می توانید آن را با حجمی کمتر از دو مگابایت از گوگل پلی استور دانلود کنید.

 

دانلود رایگان لانچر از گوگل پلی

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.