ADATA حافظه های جدید DDR4 خود را با نام XPG Flame معرفی کرد

افشین سه شنبه 9 شهریور 1395 - 19:11
ADATA حافظه های جدید DDR4 خود را با نام XPG Flame معرفی کرد

ADATA سری جدیدی از ماژول های حافظه DDR4 خود را معرفی کرد. XPG Flame به حرارت گیر زیبایی مجهز است و برای گیمرها طراحی شده است. این ماژول ها در ظرفیت ها و با فرکانس های مختلف برای استفاده در کامپیوترهای معمولی و کامپیوترهای کوچک نظیر مینی پی سی ها و لپ تاپ ها نیز عرضه می شوند.

 سری XPG Flame در دو فرم فاکتور U-DIMM با داشتن 288 پین و SO-DIMM با 260 پین عرضه می شود. این سری اولین محصولات تحت برند XPG برای نوت بوک ها هستند. سری XPG Flame در قالب ماژول هایی با حجم 4 گیگابایت، 8 گیگابایت و 16 گیگابایت با فرکانس 3000 مگاهرتز در نوع U-DIMM و تا فرکانس 2800 مگاهرتز در نوع SO-DIMM در دسترس است.

به گفته ADATA، در ماژول های حافظه سری XPG Flame از تراشه های دست چین شده، برد PCB باکیفیت و طراحی بهینه برای دست یابی به حداکثر پایداری و کیفیت ممکن استفاده شده است. محصولات این سری تحت پوشش ضمانت نام مادام العمر ADATA قرار دارند.

ارتفاع کم حرارت گیر ماژول های U-DIMM سری XPG Flame باعث به حداقل رسیدن شانس تداخل با خنک کننده پردازنده می شود. در ساخت این ماژول ها از برد PCBا 10 لایه با 2 انس مس استفاده شده است که به همه این ها به افزایش پایایی و طول عمر تحت هر شرایطی می انجامد. این ماژول ها با بهره گیری از فناوری XMP 2.0 اینتل در فرکانس 2400 مگاهرتز تا 3000 مگاهرتز و با ولتاژ مصرفی 1.2 ولت تا 1.35 ولت طراحی شده اند.

ماژول های SO-DIMM سری XPG Flame که برای استفاده در نوت بوک ها و مینی پی سی ها طراحی شده اند، در فرکانس 2400 تا 2800 مگاهرتز در دسترس هستند.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.