کارت گرافیک Radeon RX 480 DUAL 4GB توسط Asus معرفی شد

افشین پنجشنبه 4 شهریور 1395 - 09:59
کارت گرافیک Radeon RX 480 DUAL 4GB توسط Asus معرفی شد

ایسوس کارت گرافیک جدیدی را با نام Radeon RX 480 DUAL 4GB معرفی کرد. همانطور که از نام این محصول مشخص است، ایسوس این کارت گرافیک را براساس کارت Radeon RX 480 کمپانی AMD طراحی کرده و علاوه بر ویژگی‌های عالی معماری Polaris، چهار گیگابایت حافظه اختصاصی را هم در این محصول خود در اختیار کاربران قرار داده است.

ایسوس برای کارت گرافیک Radeon RX 480 DUAL یک طراحی PCB اختصاصی در نظر گرفته است تا این کارت با محصول پایه طراحی شده توسط AMD در ویژگی‌های ظاهری نیز تفاوت داشته باشد. انرژی مورد نیاز این کارت از طریق یک کانکتور 8 پین تامین می‌شود و نام آن به خوبی نشان می‌دهد که دو فن قدرتمند وظیفه هدایت گرما به بیرون از کارت را برعهده دارند.

بدنه سیستم خنک کننده این کارت از پلاستیک ABS سفید رنگ تولید شده است تا علاوه بر استحکام، ظاهر این کارت را نیز با مادربردهای تولید شده توسط ایسوس هماهنگ کند. در حالی که نسخه پایه از کارت گرافیک Radeon RX 480 دارای سرعت هسته 1266 مگاهرتز است، هسته این کارت به صورت پیش فرض اورکلاک شده تا سرعت 1320 مگاهرتز را در اختیار کاربران خود قرار دهد. ایسوس همچنین سرعت حافظه این کارت گرافیک را 7.00 گیگاهرتز عنوان کرده است.

 

 

اگرچه ایسوس هنوز قیمت این محصول خود را به صورت رسمی اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود این کارت گرافیک با قیمتی کمتر از 220 دلار راهی بازار شود.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.