Benq مانیتور گیمینگ و قدرتمند XL2730Z Zowie را معرفی کرد

افشین سه شنبه 29 تیر 1395 - 12:34
Benq مانیتور گیمینگ و قدرتمند XL2730Z Zowie را معرفی کرد

BenQ سری جدیدی از مانیتورهای مخصوص گیمینگ خود را به نام ZOWIE معرفی کرد. این سری در برگیرنده مانیتورهایی ابا  ویژگی ها و قابلیت های انحصاری برای گیمینگ است. مانیتور XL2730Z  اولین عضو از این سری و بر پایه پنل TN با نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز است. در دو گوشه پنل این این مانیتور صفحه ویژه ای برای مسدود کردن نور منابع مزاحم تعبیه شده است که آن را منحصر به فرد تر می کند.
از قابلیت های مانیتور XL2730Z  برای گیمرها می توانحافظه داخلی برای ذخیره کردن پیکربندی های متعدد، فناوری eQualizer برای افزایش شدت روشنایی صحنه های تاریک بدون تاثیر منفی بر نواحی روشن تر صحنه و قاب ضد انعکاس را بر شمرد.

پنل 27 اینچی بکار رفته در این مانیتور از نوع AUO TN (Twisted Nematic) با وضوح تصویر 2560x1440 پیکسل و نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز (متغییر بین 40 تا 144 هرتز) است. این پنل حداکثر قادر به ارائه شدت روشنایی 350 cd/m² است و زاویه دید افقی 170 درجه و زاویه دید عمودی 160 درجه را ارائه می کند.

 

 

 

درگاه های ورودی تصویر این مانیتور از Dual-Link DVI ،HDMI 1.4 ،HDMI 2.0 ،DP 1.2a (احتمالاً با پشتیبانی از Adaptive-Sync) و جک 3.5 میلی متری میکروفن تشکیل شده است. یک جک 3.5 میلی متری میکروفن، جک 3.5 میلی متری هدفون و دو عدد درگاه USB 3.0 نیز در گوشه سمت چپ مانیتور تعبیه شده اند.

 

پایه این مانیتور به سادگی و از طریق فشردن یک دکمه قابل جداسازی است و می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد. قیمت و زمان عرضه مانیتور BenQ XL2730Z اعلام نشده است.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.