Cooler Master ماوس گیمینگ MasterMouse Pro L را معرفی کرد

افشین چهارشنبه 3 شهریور 1395 - 18:06
Cooler Master ماوس گیمینگ MasterMouse Pro L را معرفی کرد

Cooler Master جدیدترین ماوس خود را معرفی کرد. چه یک گیمر آماتور باشید و چه یک گیمر حرفه ای که به دنبال یک ماوس دقیق و سازگار با با نیازهایش می گردد، MasterMouse Pro L می تواند انتخاب شما باشد. این ماوس با هدف شخصی سازی توسط گیمر ساخته شده است، بنابراین می تواند نیاز طیف وسیعی از گیمرها را پوشش بدهد.

 همراه با ماوس MasterMouse Pro L چندین لاستیک و دو پنل فوقانی و همچنین چندین پنل کناری مغناطیسی ارائه می شود. این کار به گیمرها در شخصی ماوس خود برای بهترین سازگاری ممکن، آزادی عمل بخشد. بنابراین به جای تست و تعویض چندین ماوس مختلف، می توانید یک ماوس را در چند حالت مختلف تست کنید.

 این ماوس دارای سه ناحیه مجهز به نورپردازی RGB با پشتیبانی از 16.7 میلیون رنگ مختلف است. نورپردازی این ماوس قابل شخصی سازی است و حتی می توان چندین حالت شخصی سازی مختلف را ذخیره کرد.

 

 

ماوس MasterMouse Pro L به یک چیپ ست 32 بیتی ARM با 512 کیلوبایت حافظه سرخود مجهز است. برخورداری از حافظه داخلی به گیمرها امکان ثبت پیکربندی و تنظیمات مختلف را می دهد. دقت سنسور (400 تا 1200 نقطه بر اینج)، چیدمان دکمه ها و حساسیت، تنها بخشی از تنظیمات قابل شخصی سازی هستند که می توانید در قالب پنج پیکربندی مجزا ذخیره کنید. پروفایل های ذخیره شده به آسانی و تنها از طریق فشردن یک دکمه به صورت آنی اعمال می شوند.

 

 

برخی بازی های خاص به بیش از دو دکمه نیاز دارند، اما برای استفاده موثر از دکمه های اضافی، می بایست گیمرها بتوانند کارکرد دکمه ها را بر اساس عادت های خود تنظیم کنند. ماوس MasterMouse Pro دارای در مجموع 8 دکمه قالب شخصی است که به لطف قابلیت Storm Tactix می تواند در عمل به عنوان 1+14 دکمه ترکیبی استفاده شود. همه این شخصی سازی ها به آسانی از طریق واسط کاربری CM Portal قابل اعمال است. این ماوس با قیمت 60 یورو عرضه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.