EVGA کارت گرافیک قدرتمند GTX 1080 HYBRID را معرفی کرد

افشین چهارشنبه 10 شهریور 1395 - 18:25
EVGA کارت گرافیک قدرتمند GTX 1080 HYBRID را معرفی کرد

EVGA امروز کارت گرافیک GeForce GTX 1080 HYBRID را معرفی کرد که 130 دلار از قیمت پایه تعیین شده برای کارت های GTX 1080 گران تر است. این کارت به راهکار خنک سازی هیبردی (ترکیبی) متشکل از خنک کننده مایع و بادی مجهز است. GTX 1080 HYBRID به پردازنده گرافیکی از پیش اورکلاک شده مجهز است و کارایی بالاتر از طراحی مرجع ارائه می کند.

 خنک کننده مایع این کارت وظیفه خنک سازی پردازنده گرافیکی و دفع مقدرای از حرارت جذب شده توسط صفحه فلزی از سطح تراشه های حافظه و مدار تغذیه را بر عهده دارد. فن 100 میلی متری تعبیه شده روی کارت نیز صفحه فلزی در تماس با تراشه های حافظه و مدار تغذیه را خنک نگه می دارد. خنک کننده مایع این کارت از نوع closed-loop و از پیش آماده و نصب شده است.

GTX 1080 HYBRID از همان برد PCB تمام کاستوم قدرتمند کارت GTX 1080 Classified ACX 3.0 بهره می برد. درست همانند مدل Classified، این کارت نیز به صورت کارخانه ای اورکلاک شده است. فرکانس پایه هسته این کارت 1721 مگاهرتز است در حالت Boost دست کم به 1860 مگاهرتز می رسد. با این حال فرکانس حافظه همان 10 گیگاهرتز مرجع (فرکانس موثر) دست نخورده باقی مانده است.

 

 

توان مورد نیاز این کارت از طریق یک جفت کانکتور 8 پینی PCIe تامین می شود. درگاه های خروجی تصویر از یک HDMI 2.0b، یک dual-link DVI و یک DisplayPort 1.4 تشکیل شده است.

 

 

کارت EVGA GeForce GTX 1080 HYBRID با قیمت 730 دلار عرصه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.