EVGA سری جدید پاورهای خود با نام SuperNOVA G2L را بزودی عرضه خواهد کرد

افشین سه شنبه 30 شهریور 1395 - 10:00
EVGA سری جدید پاورهای خود با نام SuperNOVA G2L را بزودی عرضه خواهد کرد

سری EVGA SuperNOVA G2 از بهترین  پاورهای روز دنیا هستند که به کیفیت، دوام و کارایی بالا شهرت دارند. EVGA حالا در همکاری با Super Flower، از برترین سازندگان پاور در دنیا، سری جدیدی به نام G2L عرضه می کند که در اصل همان سری G2 است اما به نورپردازی LED در بخش کانکتورها تجهیز شده است. پاورهای سری SuperNOVA G2 و حالا سری جدید  SuperNOVA G2L ، به مدت 10 سال توسط EVGA ضمانت می شوند.

 پاورهای سری G2 و G2L بر پایه پلتفرم پر آوازه Super Flower Leadex و دارای گواهی بهره وری از انرژی PLUS GOLDا80 هستند. سری G2 در ظرفیت های 550 وات تا 1600 وات در دسترس بود اما سری G2L در دو ظرفیت 750 و 850 وات عرضه می شود. افزون بر نورپردازی LED، در سری G2L از طراحی به ثبت رسیده مکعبی شفاف Super Flower برای کانکتورها استفاده شده است. از دیگر تغییرات می توان کاهش ناچیز ابعاد و همچنین قطر فن در سری جدید را بر شمرد. همچنین در مدل 850 واتی تعداد کانکتورها کاهش یافته است.

 


 

پاورهای سری SuperNOVA G2 قیمت گذاری بسیار مقرون به صرفه ای دارند، مدل 750 واتی این سری هم اکنون با قیمت 100 دلار و مدل 850 واتی 124 دلار عرضه می شود. مدل های جدید G2L کمی گرانتر هستند. مدل 750 واتی G2L با قیمت 130 دلار و مدل 850 واتی این سری جدید با قیمت 150 دلار عرضه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.