EVGA سه کارت کاستوم GeForce GTX 1060 را معرفی کرد

افشین چهارشنبه 30 تیر 1395 - 16:14
EVGA سه کارت کاستوم GeForce GTX 1060 را معرفی کرد

فروش GeForce GTX 1060 از روز گذشته آغاز شده و سازندگان کارت گرافیک هریک کارت های کاستوم خود را معرفی می کنند که اغلب به صورت پیش فرض اورکلاک شده اند و از کولر قوی تر و مدار تغذیه بهتری در مقایسه با طراحی مرجع بهره می برند. EVGA، یکی از بزرگ ترین شرکای انویدیا نیز از قافله عقب نمانده است، این کمپانی علاوه بر مدل مرجع، دست کم سه کارت کاستوم GTX 1060 برای طرفداران خود تدارک دیده است.

کولر EVGA ACX 3.0 به دو عدد فن double ball bearing مجهز است که در مواقع بالا استفادگی و یا بار پردازشی پایین، با هدف به صفر رساندن آلودگی صوتی، متوقف می شوند. طبق معمول فن ها از نوع فوق العاده کم مصرف هستند. EVGA اعلام داشته کولر ACX 3.0 در مقایسه با نسل قبل، تعداد بیشتری لوله ناقل حرارت مسی بدون خم دارد اما تعداد دقیق آن مشخص نیست. در نگاه نخست، این ظاهر ACX 3.0 است که جلب توجه می کند و محفظه کولر مشکلی جای خود را به آلومینیومی براق داده است. یکی دیگر از ویژگی های استثنایی این کولر، فن های بسیار کم مصرف است که در مقایسه با فن های مورد استفاده دیگر رقبا، انرژی کمتری مصرف می کنند. مصرف کمتر انرژی می تواند به پایداری و پتانسیل اورکلاکینگ کارت کمک کند.

 

 

پرچمدار EVGA در کارت های سری GTX 1060 پسوند FTW را یدک میکشد. این کارت بر پایه برد PCB تمام اختصاصی با کولر ACX 3.0 است. هرچند تاکنون فرکانس پایه هسته و بوست هسته اعلام نشده، اما احتمالاً یکی از سریع ترین کارت های GTX 1060 خواهد بود. این مدل دارای نورپردازی RGB قابل شخصی سازی  است.

 

 دومین کارت این سری EVGA GeForce GTX 1060 SSC  نام دارد. این کارت نیز به راهکار خنک سازی ACX 3.0 مجهز است اما فرکانس پایین تری خواهد داشت. همچنین فاقد نورپردازی RGB است.

 

در نهایت به EVGA GeForce GTX 1060 Superclocked می رسیم که یک کارت کوچک است. این کارت با توان بالایی که دارد، می تواند انتخاب ایده آلی برای سیستم های گیمینگ کوچک و همچنین سیستم های چند رسانه ای کوچک باشد. راهکار خنک سازی این کارت از رادیاتور با چند لوله ناقل حرارت و یک عدد فن تشکیل شده است که دو شکاف توسعه را اشغل می کند.

فرکانس، قیمت و زمان عرضه این محصولات تاکنون اعلام نشده است.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.