طعنه کنایه آمیز EVGA به شرکت های ASUS و MSI

افشین سه شنبه 1 تیر 1395 - 15:01
طعنه کنایه آمیز EVGA به شرکت های ASUS و MSI

اگر به یاد داشته باشید، چندی قبل مشخص شد MSI و ASUS نمونه‌های دستکاری شده‌ای از کارت گرافیک‌های جدید خود را با فرکانس بالا‌تر از نمونه موجود در بازار، برای بررسی در اختیار رسانه‌ها گذاشته اند. هرچند دست کم ایسوس این اتهام را قویاً رد کرد، اما کوچک‌ترین اشتباهی به نفع رقبا تمام می‌شود. EVGA، از سازندگان تراز اول کارت‌های گرافیک انویدیا، از موقعیت به وجود آمده به نفع خود استفاده کرده و طی یک بیانیه رسمی، به گیمر‌ها این اطمینان را داده است آنچه خریداری می‌کنند، درست‌‌ همان محصول تبلیغ شده، بدون کوچک‌ترین تفاوتی است.

EVGA در بیانه خود تاکید کرده هیچ‌گاه به چنین فریب کاریی‌هایی برای تغییر نتایج بررسی‌ها متوصل نشده‌اند و یا کارت‌های دستکاری شده با فرکانس بالا‌تر در اختیار رسانه‌ها نگذاشته‌اند. EVGA در ادامه می‌افزاید:

 آنچه که می بینید، همانی است که دریافت کرده اید

 

 

 

 

با اینکه افزایش فرکانس از سوی MSI و ASUS در نمونه‌های ارسال شده برای رسانه‌ها چشمگیر نیست و تاثیر آن نزدیک به 1 درصد برآورد شده، اما کوچک‌ترین برتری می‌تواند معادلات را بهم بریزد و بر تصمیم گیری مصرف کنندگان تاثیر بگذارد. از این جهت اقدام MSI و ASUS با واکنش بسیار تند کاربران مواجه شد. MSI تاکنون هیچ بیانیه‌ای در این باره منتشر نکرده است.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.