با تصاویر کارت های کاستوم RX 470 شرکت های Asus ، Gigabyte و XFX همراه باشید

افشین پنجشنبه 14 مرداد 1395 - 14:44
با تصاویر کارت های کاستوم RX 470 شرکت های Asus ، Gigabyte و XFX همراه باشید

همانطور که می دانید، به زودی کارت گرافیک Radeon RX 470 روانه بازار می شود و اگر قصد تهیه آن را داشته باشید، احتمالاً فقط  به مدل های تمام کاستوم مجهز به برد PCB قدرتمند، کولر کار آمد و پردازنده گرافیکی اورکلاک شده فکر می کنید. در ادامه می توانید شاهد اولین تصاویر از کارت های کاستوم RX 470 آن هم از برندهای تراز اول باشید.

 

 

 

 

 

کارت RX 470 G1 Gaming OC 4GB گیگابایت برند G1 Gaming را یدک می کشد و مدل آن حاکی از اورکلاکینگ کارخانه ای است. این کارت به راهکار خنک سازی WindForce 2X با یک جفت فن مجهز است. اطلاعات قید شده روی جعبه این کارت حاکی از برخورداری از نورپردازی قابل شخصی سازی RGB است.

RX 470 STRIX 4GB ایسوس یک کارت تمام کاستوم با آخرین فناوری ها و راهکارهای انحصاری ایسوس است که برند معظم STRIX Gaming را یدک می کشد. این کارت به کولر ارتقا یافته DirectCU II با یک جفت فن مجهز است. علاوه بر نورپردازی RGB قابل شخصی سازی، دارای پردازنده گرافیکی از پیش اورکلاک شده است.

XFX RX 470 4GB Black Edition نیز یک کارت کاستوم با راهکار خنک سازی متشکل از یک جفت فن و رادیاتور آلومینیومی با لوله ناقل حرارت مسی است.  احتمالاً این کارت نیز دارای بک پلیت فلزی است.

علاوه بر  RX 470، تصویری از یک کارت RX 460 کاستوم نیز برای شما داریم. Sapphire RX 460 2GB Dual به یک راهکار خنک سازی با برخورداری از حرارت گیر آلومینیومی و یک جفت فن مجهز است. هرچند خبری از لوله ناقل حرارت مسی نیست، اما یک جفت فن فراتر از نیاز واقعی RX 460 است.

در نهایت به کارت XFX RX 460 Mini می رسیم که در اندازه کوچک ساخته شده و از تنها یک عدد فن برای خنک سازی بهره می گیرد.

RX 470 پس از RX 480 دومین پردازنده گرافیکی برپایه تراشه Polaris 10 است. در گونه بکاررفته در RX 470 از مجموع 36 واحد محاسباتی با 2304 پردازنده جریانی ، تعداد 4 واحد محاسباتی غیر فعال شده و در نهایت دارای 32 واحد محاسباتی فعال با  2048 پردازنده جریانی است. این پردازنده گرافیکی دارای 128 واحد آدرس دهی بافت (TMU) و 32 واحد ROP است. فرکانس پایه هسته 926 مگاهرتز است که تا 1206 مگاهرتز بوست می شود. این کارت از 4 گیگابایت حافظه GDDR5 با فرکانس موثر 7000 مگاهرتز بهره می گیرد به ارائه پهنای باند حافظه 224 گیگابایت بر ثانیه می انجامد. توان حرارتی RX 470ا 120 وات است و در مدل مرجع تنها از یک عدد کانکتور تغذیه 6 پینی استفاده شده است.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.