کارت گرافیک GTX 1080 G1 GAMING گیگابایت هم معرفی شد

افشین شنبه 8 خرداد 1395 - 13:52
کارت گرافیک GTX 1080 G1 GAMING گیگابایت هم معرفی شد

کمپانی گیگابایت اولین کارت کاستوم GeForce GTX 1080 خود را به نام GeForce GTX 1080 G1 GAMING به مدل GV-N1080G1 GAMING-8GD معرفی کرد. این کارت به پردازنده گرافیکی از پیش اورکلاک شده، کولر خوش نام WINDFORCE 3X و نورپردازی RGB مجهز است. این کارت راهکارهای اختصاصی گیگابایت برای اورکلاکینگ، خنک سازی بی صدا و نور پردازی سفارشی را هدف خلق تجربه غنی تری از گیمینگ ارائه می کند.

سیستم خنک سازی اسطوره ای WINDFORCE 3X  از سه عدد لوله ناقل حرارت مسی در تماس مستقیم با سطح پردازنده گرافیکی، طراحی ویژه رادیاتور و طراحی منحصر به فرد تیغه های فن بهره می برد. در نهایت کولر WINDFORCE توان خنک سازی دارد که گیگابایت را قادر به استخراج بهترین کارایی از معماری پاسکال آن هم در اوج خنک بودن کرده است. فناوری 3D Active Fan خنک سازی شبه passive را ارائه می کند و گیمرها می توانند همگام بار پردازشی پایین و یا بلااستفادگی، از گیم پلی در سکوت محض لذت ببرند. یک نشانگر LED، به سادگی و به طور آنی، وضعیت فن ها به کاربر نمایش می دهد.

محفظه کولر جدید با رنگ بندی مشکی و رگه هایی از نارنجی، ظاهر برجسته جدیدی به G1 GAMING بخشیده است. بک پلیت مشکی افزون بر دوچندان کردن زیبایی، به ساختمان کارت استحکام می بخشد و از اجزای آن محافظت می کند. کارت GTX 1080 G1 GAMING به لوگو زیبای GIGABYTE LED با پشتیبانی کامل از طیف رنگ RGB مجهز است. با امکان انتخاب از میان 16.8 میلیون رنگ مختلف و تعداد بیشماری جلوه نورپردازی، گیمرها با بکاگریری نرم افزار XTREME Engine حداکثر آزادی عمل را در انتخاب تم مورد علاقه خود دارند.

 

گیگابایت در کارت GTX 1080 G1 GAMING با بکارگیری فناوری انحصاری GPU Gauntlet خود، به دست چین تراشه ها می پردازد و تنها بهترین آنها را با هدف اطمینان از حداکثر پتانسیل اورکلاکینگ بدون فداکردن اطمینان پذیری، را به خدمت می گیرد. این کارت به مدار تغذیه ای با 8 فاز رگولاتور ولتاژ برای پردازنده گرافیکی و 2 فاز رگولاتور ولتاژ برای تراشه های حافظه (در مجموع 10 فاز) با هدف بهبود بهره وری از انرژی و افزایش طول عمر و دمای پایین تر قطعات، مجهز است. چنین مدار تغذیه قدرتمندی پتانسیل اورکلاکینگ بالایی نیز فراهم می کند و فناوری GPU Boost 3.0 انویدیا، به طور پایدارتر، در مواقع نیاز برای قدرت پردازشی بالاتر، فرکانس هسته را به میزان بیشتری افزایش می دهد. این کارت همچنین از اورکلاکینگ تنها با یک کلیک از طریق نرم افزار XTREME Engine پشتیبانی می کند. با تنها یک کلیک ساده ماوس، بدون نیاز به دانش اورکلاکینگ و نگرانی بابت تنظیم پارامترهای مختلف، گیمرها به آسانی می توانند کارت گرافیک را برای هم خوانی با نیاز های خود اورکلاک کنند.

تقویت شده با مرغوب ترین چوک ها و خازن ها، GTX 1080 G1 GAMING کارایی خیره کننده و طول عمر بی نظیری را در اجرای سنگین ترین بازی های روز ارائه می کند. در مواقع بروز خطا در تامین انرژی، گیمرها به آسانی از طریق نشانگر LED، متوجه وجود آن خواهند شد.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.