پاور گیگابایت با نام XTREME GAMING XP1200M معرفی شد

افشین سه شنبه 15 تیر 1395 - 23:52
پاور گیگابایت با نام XTREME GAMING XP1200M معرفی شد

پس از رونمایی اولیه در نمایشگاه کامیپوتکس 2016، امروز گیگابایت اولین مدل از پاورهای سری XTREME GAMING را به نام XP1200M معرفی کرد که یک پاور 1200 واتی با گواهی بهره وری از انرژی PLUS Platinumا80 است. به ادعای گیگابایت، به لطف بکارگیری فن 140 میلی متری، این پاور قدرتمند در اوج سکوت کار می‌کند. از دیگر ویژگی‌های پاور XTREME GAMING XP1200M می‌توان کابل‌های تمام ماژولار و استفاده از 100% خازن‌های مرغوب ساخت ژاپن را برشمرد.

این پاور در فرم فاکتور استاندارد ATX طراحی شده و از تک ریک 12V+ بهره می‌برد که به ادعای گیگابت، آن را به گزینه ایده آلی برای سیستم‌های مجهز به چندین کارت گرافیک اورکلاک شده برای مصارف گیمینگ و یا واقعیت مجازی تبدیل می‌کند.
همانطور که در ابتدای نوشتار نیز اشاره شد، این پاور دارای کابل‌های تمام ماژول تخت (flat) به رنگ مشکی است. تصویر کانکتورهای ماژولار پاور XP1200M همراه با کابل‌های آن را نشان می‌دهد.

 

 

اولین پاور از سری XTREME GAMING گیگابایت، از گواهی بهره وری از انرژی PLUS Platinumا80 برخوردار است که به معنی بهره وری از انرژی تا 92 درصد و اتلاف انرژی ناچیز است. بهره وری بالا از انرژی باعث می‌شود تا میزان حرارت تولید شده توسط پاور کمتر شده و در نتیجه آن به چرخش فن با سرعت بالا که به آلودی صوتی می‌انجامد، نیاز نباشد. بنابراین گیمر‌ها می‌توانند از گیمینگ در سکوت لذت ببرند. این پاور داری یک عدد فن 140 میلی با کنترل هوشمند سرعت چرخش است.

 

 

پایایی این پاور دست کم بر روی کاغذ مناسب به نظر می‌رسد، چراکه MTBF (میانگین فاصله بین خرابی) 100، 000 ذکر گردیده است. خازن‌های ژاپنی به کارت رفته در پاور XP1200M تا چهار برابر خازن‌های معمولی و نزدیک به 20 سال دوام می‌آورند. همچنین فن مورد استفاده در پاور از نوع جفت بلبرینگ است که می‌بایست دوام بالایی داشته باشد. پاور XTREME GAMING XP1200M دارای تمامی پروتکشن‌های حافظتی رایج شامل OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP است.

 

 

این پاور با برق شهری با ولتاژ 115 الی 240 ولت با شدت جریان ورودی 10 آمپر قابل استفاده است.

قیمت و زمان عرضه پاور XTREME GAMING XP1200M گیگابایت تاکنون اعلام نشده است.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.