شرکت HTC بازی واقعیت مجازی اختصاصی خود را برای هدست Vive تولید می کند

افشین شنبه 8 خرداد 1395 - 09:47
شرکت HTC بازی واقعیت مجازی اختصاصی خود را برای هدست Vive تولید می کند

اگر به دنیای واقعیت مجازی علاقمند باشید قطعا با هدست HTC Vive آشنایی دارید. اچ‌تی‌سی با معرفی این محصول به دنیای بازیگران واقعیت مجازی پیوست و حالا این کمپانی قصد دارد تا علاوه بر بخش سخت‌افزاری در بخش نرم‌افزاری نیست فعالیت داشته باشد. به تازگی اعلام شده که اچ‌تی‌سی در حال توسعه بازی جدیدی برای هدست واقعیت مجازی Vive است.

اچ‌تی‌سی در حال تولید یک بازی واقعیت مجازی برای هدست Vive است. این بازی Front Defense نام دارد و این شرکت قصد دارد تا در نمایشگاه هفته آینده Computex در تایپه، نسخه نمایشی آن رادر معرض دید عموم قرار دهد. اطلاعاتی کمی درمورد این بازی در دسترس است ولی با توجه به توضیحات مربوط به آن ظاهرا با یک بازی سبک شوتر مواجه هستیم.

ساخت بازی برای Vive یک اقدام غیرمعمول از جانب این گوشی‌ساز تایوانی است، چراکه در زمینه توسعه بازی، این شرکت هیچ تجربه‌ای ندارد و حالا تصمیم گرفته به تنهایی یک بازی آن هم از نوع واقعیت مجازی‌اش تولید کند. در هر صورت از آنجا که اچ‌تی‌سی با شرکت Valve برای تولید هدست Vive همکاری داشته، بنابراین این کمپانی با پرداخت پول به شرکت‌های بازی‌سازی، قصد داشته تا به این شرکت‌ها و سایر تولید کنندگان محتوای واقعیت مجازی کمک کند تا عناوین بیشتری برای این محصول بسازند. هفته قبل نیز اچ‌تی‌سی Vive X معرفی کرد که در واقع یک برنامه ۱۰۰ میلیون‌دلاری برای استارتاپ‌هایی است که می‌خواهند با استفاده از تکنولوژی‌های این شرکت تایوانی، تجربه‌های واقعیت مجازی بسازند.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.