رنگ iPhone 7 از خاکستری به رنگ های آبی و مشکی تغییر خواهد کرد

افشین جمعه 21 خرداد 1395 - 15:06
رنگ iPhone 7 از خاکستری به رنگ های آبی و مشکی تغییر خواهد کرد

در طی سالیان گذشته یکی از انتخاب های عجیب اپل برای کاربران آیفون رنگ های بدنه این گوشی بوده است. به دلیل نامشخصی اپل دو رنگ، نقره ای و خاکستری را همواره جزء لیست رنگ های بدنه آیفون قرار داده است که شاید تفاوت چندان زیادی هم با هم نداشته باشند. اما خبرهای جدیدی به گوش می‌رسد که با استناد به آنها اپل می‌خواهد تغییری در این زمینه به وجود آورد.

همانند حافظه داخلی 16 گیگابایت که هنوز نمیدانیم چرا اپل اینقدر برای همراه کردن آیفونی که امکان افزایش حافظه ندارد، بر عرضه آن اصرار دارد، آیفون های با رنگ خاکستری و یا نقره ای در کنار هم نیز اگر در کنار هم قرار بگیرند دقیقاً همین حس را به ذهن متبادر می‌کنند که با وجود نزدیک بودن این دو رنگ، چرا هنوز اپل با اصرار زیاد هر ساله آیفون های زود را با این رنگ ها روانه بازار می‌کند؟!

 

 

بر اساس گزارشی از Mac Treasure Appraisal Team یک منبع تولید کننده قابل اعتماد چینی اعلام کرده که اپل در نسل بعدی آیفون، رنگ خاکستری فضایی را حذف خواهد کرد. در این گزارش آمده است که گویا رنگ دیگری به جای خاکستری فضایی جایگزین انتخاب های آیفون خواهد شد و به احتمال زیاد این رنگ، آبی تیره خواهد بود و البته اپل همچنان به تولید آیفون با رنگ های طلایی، رُز گلد و نقره ای ادامه خواهد داد.

البته در این گزارش هم این مورد بیان شده که دو رنگ نقره ای و خاکستری در واقع بسیار به یکدیگر شبیه هستند و رنگ آبی تیره می‌تواند یک انتخاب خوب باشد که شاید رنگ مشکی یک دست نیز بتواند همراه با آن و یا به جای آن از دیگر انتخاب های رنگ بدنه آیفون های آینده باشد. رنگ مشکی و استفاده از فلز با این رنگ قبل از این هم در Nexus 6P مورد استفاده قرار گرفته بود که با استقبال خوب کاربران مواجه شده است و همواره این سوال در ذهن بسیاری از کاربران آیفون باقی مانده است که چرا اپل بعد از تولید آیفون 4S، دیگر از این رنگ در ساخت بدنه محصولات خود استفاده نکرد و شاید آیفون 7 بتواند به نقطه بازگشتی برای این رنگ در محصولات اپل تبدیل شود.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.