MSI چهار کارت کاستوم برای RX 480 در نظر گرفته است

افشین سه شنبه 5 مرداد 1395 - 15:19
MSI چهار کارت کاستوم برای RX 480 در نظر گرفته است
کمپانی MSI در حال تدارک چهار کارت تمام کاستوم بر پایه پردازنده گرافیکی AMD Radeon RX 480 برای گیمرها است. همه این کارت ها به راهکار خنک سازی قدرتمند و بی صدای Twin Frozr VI مجهز هستند اما در برخی قابلیت ها و همچنین فرکانس هسته تفاوت هایی نیز دارند.

 

راهکار خنک سازی جدید TWIN FROZR VI از فن‌های TORX 2.0 بهره می‌گیرد که نسل بهبود یافته‌ای طراحی به ثبت رسیده TORX است. به ادعای MSI طراحی تیغه‌های فن TORX 2.0 در مقایسه با طراحی‌های معمول تا 22 درصد جریان هوای بیشتری با تولید نویز کمتر ایجاد می‌کند. فن‌های جدید از سیستم روانکاری Double Ball (جفت بلبرینگ) بهره می‌برند که با چرخش روان‌تر، باعث افزایش طول عمر، کاهش اصطکاک و نویز می‌شود. کولر TWIN FROZR VI دارای رادیاتور آلومینیومی بزرگی با برخورداری از شش لوله ناقل حرارت مسی نیکل اندود شده در تماس مستقیم با سطح پردازنده گرافیکی است که باعث تسریع روند دفع حرارت می‌شوند.

 

 

برد PCB این کارت ها از طراحی تمام کاستوم MSI با 8 فاز رگولاتور ولتاژ بهره می برد که در ساخت آن از قطعات الکترونیکی Military Class 4 با طول عمر و دوام بسیار بالا استفاده است. کارت های کاستوم MSI RX 480 توان خود را از یک عدد کانکتور 8 پینی می‌گیرند تا پتانسیل اورکلاکینگ بیشتری داشته باشند. کولر TWIN FROZR VI همچنین از فناوری Zero Frozr بهره وی برد و در مواقع پایین تر بودن دمای پردازنده از 60 درجه سانتی گراد، فن ها را با هدف به صفر رساندن آلودگی صوتی به طور خودکار متوقف می کند.

 

 

 

قیمت این کارت ها تاکنون اعلام نشده است اما انتظار می رود از اواسط ماه میلادی آگوست روانه بازار شوند.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.