MSI سه کارت گرافیک کاستوم GeForce GTX 1070 را معرفی کرد

افشین جمعه 14 خرداد 1395 - 12:41
MSI سه کارت گرافیک کاستوم GeForce GTX 1070 را معرفی کرد
کمپانی MSI سه کارت کاستوم GeForce GTX 1070 متشکل از مدل های GAMING, SEA HAWK and AERO معرفی کرد. این کارت ها از همان طراحی GTX 1080 بهره می برند. در ادامه می توانید با جدیدترین کارت های گرافیک MSI آشنا شوید.

 

مدل GAMING X دارای سه حالت فرکانس متشکل از پیکربندی های از پیش تعریف شده برای فرکانس های پایه هسته، فرکانس بوست و فرکانس تراشه های حافظه می باشد که از طریق اپلیکیشن MSI GAMING APP قابل کنترل و انتخاب است.

  • OC Mode: این حالت برای دست یابی به حداکثر کارایی طراحی شده و با همین هدف فرکانس پایه هسته به 1607 مگاهرتز، فرکانس بوست هسته به 1771 مگاهرتز و فرکانس حافظه به 8108 مگاهرتز افزایش می باید. همچنین سرعت دوران فن ها نیز افزایش می یابد.
  • Gaming Mode: این حالت تعادل خوبی میان کارایی بالا برای اجرای بازی ها و صدای پایین فن ها است. با سویچ به این پیکربندی، فرکانس پایه هسته به 1582 مگاهرتز، فرکانس بوست هسته به 1771 مگاهرتز و فرکانس حافظه به 8008 مگاهرتز تغییر می کند.
  • Silent Mode: فعال سازی این حالت باعث به حداقل رساندن آلودگی صوتی ناشی از فن ها می شود. این پیکربندی فرکانس پایه هسته را به 1506 مگاهرتز، فرکانس بوست هسته را به 1683 مگاهرتز و فرکانس حافظه را به 8008 مگاهرتز تغییر می دهد.

 

 

این کارت از کولر جدید Twin Frozr VI مجهز به فن های Torx 2.0 بهره می برد. فناوری Zero Frozr نیز پابرجاست و در مواقع دمای زیر 60 درجه، فن ها با هدف به صفر رساندن آلودگی صوتی متوقف می شوند. به نطر می رسد تا این مدل میان سه مدل معرفی شده GTX 1070 از برد PCB کاستوم MSI با برخورداری از دو کانکتور تغذیه متشکل از یک کانکتور 8 پینی و یک 6 پینی بهره می برد. این مدل همچنین دارای بک پلیت با پوشش کامل سطح پشتی کارت است.

 

MSI GTX 1070 SEA HAWK

 

این کارت از همان فرکانس مدل GAMING X بهره می برد اما تفاوت اساسی این دو، بهره گیری از واتر کولر یکپارچه در مدل SEA HAWK است. این کارت حاصل همکاری MSI با Corsair و بهره گیری از خنک کننده های بسیار محبوب سری Hydro این کمپانی است. به لطف برخورداری از خنک کننده قدرتمند و کم صدا، این کارت از پیش به میزان زیادی اورکلاک شده و کارایی بالاتری را ارائه می کند. توان مورد نیاز این کارت از طریق تنها یک کانکتور 8 پینی تامین می شود و به نظر می رسد بر پایه طراحی مرجع انویدیا است.

 

 

MSI GTX 1070 AERO

 

این کارت به گونه مرجع انویدیا نزدیک است اما انتظار می رود قیمت گذاری آن کمتر از مدل مرجع باشد. MSI GTX 1070 AERO در دو گونه، یکی با فرکانس یکسان با مدل مرجع و دیگری از پیش اورکلاک شده با فرکانس پایه هسته 1531 مگاهرتز و فرکانس بوست هسته 1721 مگاهرتز عرضه می شود.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.