PowerColor کارت گرافیک Radeon RX 480 Red Devil را معرفی کرد

افشین یکشنبه 20 تیر 1395 - 10:37
PowerColor کارت گرافیک Radeon RX 480 Red Devil را معرفی کرد

PowerColor یکی از تولیدکنندگان اختصاصی کارت های گرافیک AMD است که شهرت خود را مدیون کارت های تمام کاستوم و حرفه ای سری Devil است. در گذشته سری Devil تنها در برگیرنده پردازنده های گرافیکی رده بالا و قدرتمند بود، به همین دلیل تنها خریداران محصولات گران قیمت فرصت تجربه این سری استثنایی را داشتند. اما حالا با Radeon RX 480، پاورکالر یک کارت تمام کاستوم به نام Radeon RX 480 Red Devil را برای گیمرها تدارک دیده که همان ویژگی های اهریمنی سری Devil را به ارث برده است.

PowerColor Radeon RX 480 Red Devil دارای راهکار خنک سازی با سه عدد فن است که دو شکاف توسعه را اشغال می کند. هرچند مقدار دقیق آن مشخص نیست، ما بدون شک این کارت به صورت کارخانه ای به میزان چشمیگری اورکلاک شده و کارایی ورای مدل مرجع را ارائه می کند. توان مورد نیاز این کارت از طریق یک عدد کانکتور 6 پینی تامین می شود. PowerColor در این کارت درگاه DVI-D را نیز تعبیه کرده است.
هرچند قیمت و زمان عرضه این محصول مشخص نیست، اما پیش بینی می شود یکی از بهترین کارت های Radeon RX 480 باشد؛ چیزی که در گذشته PowerColor با دیگر پردازنده های گرافیکی AMD آن را به همه ثابت کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.