زمان انتشار اندروید Nougat برای Galaxy Note 7 مشخص شد

افشین جمعه 22 مرداد 1395 - 19:32
زمان انتشار اندروید Nougat برای Galaxy Note 7 مشخص شد

10 روز پیش بود که سامسونگ پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی نوت 7 را معرفی کرد. اگرچه پیش از معرفی رسمی بسیاری از خبرها و شایعات از حضور سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا بر روی این گوشی خبر می‌دادند اما پس از برگزاری مراسم معرفی در شهر نیویورک مشخص شد که کمپانی سازنده سیستم عامل اندروید 6.0.1 مارشمالو را برای این گوشی در نظر گرفته است.  اما سامسونگ امروز زمان انتشار به‌روز رسانی اندروید نوقا را برای این گوشی اعلام کرد.

آقای Koh Dong-jin مدیر بخش گوشی‌های هوشمند سامسونگ امروز در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که گوشی نوت 7 در طی دو یا سه ماه آینده به سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا مجهز خواهد شد. به این ترتیب باید انتظار داشته باشیم که این به‌روز رسانی در یکی از ماه‌های اکتبر یا نوامبر (مهر یا آبان) منتشر شود. Koh Dong-jin همچنین اعلام کرد که سامسونگ در تلاش است که یک پلتفرم و رابط پایدار و مطمئن و همچنین متفاوت را برای کاربران این گوشی تدارک ببیند. سامسونگ همچنین در نظر دارد پیش از معرفی رسمی این به‌روز رسانی آن را در نسخه‌های آزمایشی مختلفی به مرحله تست بگذارد.

گفته می‌شود گوگل قصد دارد اندروید نوقا را در ماه جاری میلادی یا ماه بعد از آن منتشر ‌کند اما انتشار این سیستم عامل در ماه سپتامبر محتمل‌تر به نظر می رسد. گوگل همچنین در نظر دارد در زمان انتشار اندروید 7.0، از دو گوشی نکسوس جدید که توسط کمپانی HTC تولید شده و از این سیستم عامل بهره می‌برند را هم معرفی نماید. همچنین به نظر می‌رسد گوشی ال جی V20 به عنوان اولین گوشی غیر نکسوس بهره‌مند از سیستم عامل اندروید نوقا لقب بگیرد.

با توجه به تاخیر چند ماهه سامسونگ در انتشار به‌روز رسانی اندروید مارشمالو برای گوشی نوت 5، به نظر می‌رسد پیش بینی این کمپانی برای ارتقا گوشی نوت 7، با کمی خوش بینی همراه است. در حالی که اندروید 6.0 مارشمالو از سوی گوگل در ماه فوریه منتشر شد، سامسونگ در ماه سپتامبر به‌روز رسانی این سیستم عامل را برای گوشی نوت 5 را در اختیار کاربران قرار داد.

برنامه ریزی سامسونگ برای انتشار این به‌روز رسانی در حالی منتشر شده است که به دلیل استقبال بسیار عالی از گوشی نوت 7، عرضه این گوشی در بسیاری از کشورها با تاخیر روبرو شده است. سامسونگ ظرف چند روز گذشته اعلام کرده است که عرضه گوشی نوت 7 در کشورهای روسیه، اوکراین، بلژیک، لوکزامبورک، هلند، مالزی و... با چند روز تاخیر نسبت به برنامه ریزی‌های قبلی صورت خواهد گرفت.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.