اشتون کوچر همچنان در صدر فهرست پردرآمدهای تلویزیون فوربز

افشین چهارشنبه 5 شهریور 1393 - 13:06
اشتون کوچر همچنان در صدر فهرست پردرآمدهای تلویزیون فوربز
هر ساله فوربز اسامی افراد ثرومند شاخه‌های مختلف را منتشر می کند. امسال هم" اشتون کوچر"برای بار سوم رتبه نخست بیشترین دستمزد بازیگری تلویزیون بین ژوئن ۲۰۱۳ تا ژوئن ۲۰۱۴ را از آن خود کرد.

هر ساله فوربز اسامی افراد ثرومند شاخه‌های مختلف را منتشر می کند. امسال هم" اشتون کوچر"برای بار سوم رتبه نخست بیشترین دستمزد بازیگری تلویزیون بین ژوئن ۲۰۱۳ تا ژوئن ۲۰۱۴ را از آن خود کرد. وی بابت بازی در سریال "دو نفر رو نصفی" که البته سال آینده آخرین فصلش هم به اتمام می رسد ۲۶ میلیون دلار از CBS دریافت کرده است.

به نظر می‌رسد، این شبکه بازیگران بسیار گران قیمتی نسبت به دیگر شبکه ها دارد. این شبکه به جیم پارسونز دوازده میلیون برای "تئوریر بیگ بنگ" -سیزده میلیون به یمون بیکربرای "روانکاو" و یازده میلیون به جیسون سیگل برای " آشنایی با مادر " پرداخت کرده است.

رتبه دوم هم متعلق یکی دیگر از بازیگران این شبکه یعنی جان کریر که او هم بابت بازی در همین سریال "دو نفر رو نصفی" نوزده میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است.

رتبه سوم متعلق به "کوین اسپیسی" است که بازی درخشانش در "خانه پوشالی" حدود ۱۶ میلیون دلار برای نت فیلیکس آب خورده است و خبرها نشان می‌دهد که وی مبلغ قراردادی به مراتب بیشتر برای بازی در فصل سوم همین سریال خواهد داشت.

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.