پرونده «شوخي كردم» بالاخره ختم به خير شد!

افشین چهارشنبه 5 شهریور 1393 - 13:13
پرونده «شوخي كردم» بالاخره ختم به خير شد!
آخرين سري از مجموعه ويديويي «شوخي كردم» در شبكه نمايش خانگي توزيع شد.

مجموعه طنز «شوخي كردم» به كارگرداني مهران مديري كه اواخر سال گذشته تصويربرداري خود را پايان يافته مي ديد،‌ در توزيع سري دوازدهم با وقفه‌ اي طولاني مواجه شد. زمزمه توزيع اين سري از اوايل تابستان شنيده مي‌شد و حتي قرار بود پيش از ماه رمضان روانه بازار شود كه به دلايل مختلفي به تعويق افتاد. سرانجام اما برخلاف ايجاد شائبه هاي متعدد مبني بر ناتمام ماندن اين اثر همچون يكي ديگر از ساخته‌هاي مديري، آخرين سري آن شامل قسمت هاي 23 و 24 با عنوان «پايان» اين هفته توسط گلرنگ پخش و در شبكه نمايش خانگي توزيع شد. روي پكيج و پوسترهاي اين سري تصوير مديري،‌ سيامك انصاري و مهران غفوريان چاپ شده كه نفر آخر روسري به سر دارد!

سری «پایان» آخرین بخش از مجموعه شوخی کردم پس از سری های خلاقیت، زندگی زناشویی، خشونت، سلامت، اعتیاد، نوروز، اقتصاد، مد، مهاجرت و آگاهی است که از اواخر سال گذشته توزیع شدند. مدیری طی چند سال اخیر با دوری از تلویزیون، مجموعه های «گنج مظفر»، «قهوه تلخ»، «ویلای من» و «شوخی کردم» را برای شبکه ویدئویی کار کرد.

مديري اين روزها سريال «اتاق عمل» را در شبكه تهران در پيش توليد دارد و گروه بازيگران آن نيز كه اغلب در همين «شوخي كردم» و ساير آثار او بازي داشته‌اند، در مجموعه جديدش نيز بازي خواهند داشت. سريالي كه در 90 قسمت 40 دقيقه‌اي به تهيه‌كنندگي حميدرضا مهدوي توليد خواهد شد.

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.