تریلر جدیدی از بازی Lords of The Fallen منتشر شد

سافت اسپات جمعه 7 شهریور 1393 - 08:13
تریلر جدیدی از بازی Lords of The Fallen منتشر شد
امروز تریلر جدیدی از بازی Lords of The Fallen منتشر شد. این تریلر درباره چگونگی شکل گرفتن داستان بازی توضیح می دهد. همچنین این تریلر فضای بازی را به بازیبازان نشان می دهد تا بفهمند قرار است با چه عنوانی روبرو شوند.

بازی Lords of The Fallen یک بازی در سبک RPG ( اکشن نقش آفرینی) می باشد که توسط دو استودیو لهستانی CI Games و Deck13 Interactive ساخته شده است. ناشران این بازی دو شرکت Bandai Namco Games( در آمریکای شمالی) و شرکت Square Enix ( اروپا) می باشند. این بازی قرار است در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۴( ۶ آبان ۱۳۹۳) برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX ONE، و برای پلتفرم PC منتشر شود.

شخصیت اصلی بازی Harken نام دارد. Harken، به هیچ وجع یک قهرمان خوب نیست، بلکه او یکی از بدترین جنایتکاران است و همیشه مردم را مورد آزار و اذیت خود قرار می دهد. در زمان زندگی او، هر گناهی که شخص مرتکب شود، توسط خدایان آن زمان بر روی صورت او نقش می بندد. Harken هم از این موضوع استثناء نیست، به همین دلیل صورت او پر از این نقش هاست، چون تقریبا همه ی گناهان بد و کثیف را انجام داده است. او زمانی توسط مردمی که به آن ها ظلم کرده، طرد می شود، ولی زمانی که ارواح شیطانی به شهر های مردم حمله ور می شوند، او دوباره پیش مردم بر میگردد، زیرا تنها اوست که می توناد با این ارواح شیطانی مبارزه کند.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.