ویدیوی تست استحکام کنسول های Xbox One و PS4|کدام یک زیر شکنجه بیش تر دوام می آورد!؟

افشین جمعه 7 آذر 1393 - 08:48
ویدیوی تست استحکام کنسول های Xbox One و PS4|کدام یک زیر شکنجه بیش تر دوام می آورد!؟

از حدود یک سال گذشته تاکنون با سؤال “کدام یک بهتر است؟ Xbox One یا PS4؟” بارها و بارها مواجه شده ایم و برای رسیدن به پاسخ این سؤال اقدام به مقایسه یک بازی مشابه بر روی دو کنسول یا بازی های انحصاری هر کدام یا قابلیت ها و ویژگی های کاربری هر یک از این کنسول های بازی نسل هشتمی پرداخته ایم. این بار هم همین سؤال مطرح است، اما برتری از نظر قدرت فیزیکی کنسول را بررسی می کنیم.

شاید با انجام تست ضربه بر روی اسمارت فون ها یا تبلت ها و حتی پلتفرم های دستی بازی تا به حال مواجه شده باشید و این دستگاه ها همگی با توجه به نحوه استفاده و قابل حمل بودن آن ها باید از نظر استحکام در سطح مطلوبی قرار داشته باشند تا در صورتی که تصادفی از دست کاربران به زمین افتاد، کارایی خود را حفظ کنند و تا حد امکان نیز به ظاهر آن ها لطمه وارد نشود.

اما در مورد کنسول های بازی خانگی شاید تا به حال بحث استحکام مطرح نشده باشد به این دلیل که معمولاً این کنسول ها در جای ثابتی قرار دارند و جابجا کردن آن ها امری غیر مستمر می باشد. اما به هر حال امکان افتادن برای این دستگاه ها نیز وجود داشته و وارد شدن ضربه به این کنسول ها نیز نباید در وهله اول به کارایی آن ها آسیب وارد کند و همچنین وضع ظاهری آن ها را نیز نباید چندان به هم بریزد.

به منظور انجام تست ضربه بر روی کنسول های Xbox One و PS4 افرادی ابتدا این دو پلتفرم را از ارتفاع ۵ فوتی و سپس از ارتفاع ۱۵ فوتی به پایین پرتاب می کنند و پس از صورت گرفت حرکت سقوط آزاد اقدام به استفاده از آن ها می کنند تا ببینند کدام یک استحکام بیش تری از خود به نمایش می گذارد و در پایان نیز کنسول بازنده با اره برقی جریمه خواهد شد.

برای مشاهده نحوه انجام و نتیجه تست استحکام صورت گرفته بر روی دو کنسول بازی Xbox One و PS4 ویدیوی منتشر شده را می توانید از قسمت زیر دانلود نمایید.

دانلود ویدیو ۷۲۰p با حجم ۵۷ مگابایت

دانلود ویدیو ۴۸۰p با حجم ۳۱ مگابایت

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.