بازی تخته ای The Witcher Adventure Game در کنار نسخه دیجیتالی آن منتشر شد – تریلر جدید

افشین شنبه 8 آذر 1393 - 12:47
بازی تخته ای The Witcher Adventure Game در کنار نسخه دیجیتالی آن منتشر شد – تریلر جدید
دیروز بازی تخته ای The Witcher Adventure Game منتشر شد و به همین مناسبت نیز، سازندگان دو تریلر جدید را هم منتشر کرده اند که می توانید آنها را در ادامه مطلب تماشا کنید و از جزئیات بیشتری هم پیرامون بازی نامبرده مطلع شوید.

The Witcher: Adventure Game توسط آقای Ignacy Trzewiczek طراحی شده است و شما می توانید در آن، ایفای نقش ۴ شخصیت مهم دنیای The Witcher را بر عهده گیرید. اولین آنها همان ساحره چیره دست مو قرمز یعنی Triss Merigold است. نفر بعدی نوازنده و شاعر مشهور یعنی Dandelion می باشد. Yarpen Zigrin که یک کوتوله جنگجو قلمداد می شود نیز حضور دارد و با افراد خود، در میدان نبر حضور پیدا می کند. در آخر هم میرسیم به قهرمان همیشگی The Witcher یعنی Geralt of Rivia.

هر کدام از این شخصیت ها، مهارت های منحصر فرد به خود را دارند و بسته به انتخاب شما، تجربه دنیای The Witcher Adventure Game دستخوش تغییر خواهد شد. با توجه به شخصیت های طراحی شده، شما مطمئنا سبک مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد. حال چه بخواهید سیاست را به شمشیر کشی ترجیح دهید تا اینکه با جادو به حمایت دوستان خود بپردازید و بگذارید آنها دشمنان را نابود کنند.

نسخه دیجیتالی The Witcher Adventure Game را می توانید به قیمت ۶٫۳۹ یورو برای رایانه های شخصی با سیستم عامل ویندوز و Mac به همراه تلفن های هوشمند و تبلت های با سیستم عامل Android و iOS  تهیه کنید و مدل تخته ای هم حدود ۳۵ یورو قیمت دارد.

لانچ تریلر نسخه تخته ای

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

لانچ تریلر نسخه دیجیتالی

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.