با نمایشی دیدنی از PES 16 به همراه جزئیاتی از گیم‌پلی این بازی همراه باشید

افشین شنبه 23 خرداد 1394 - 07:45
با نمایشی دیدنی از PES 16 به همراه جزئیاتی از گیم‌پلی این بازی همراه باشید

 

 

پس از مشخص کردن نیمار به عنوان ستاره‌ی روی کاور عنوان PES 2016، امروز نیز شرکت کونامی جزییات جدیدی از بازی و همچنین تاریخ عرضه‌ی آن منتشر کرد.

بر این اساس، بازی روز 18 سپتامبر برابر با 27 شهریور برای کنسول های نسل هفت و هشتم و نیز پلتفرم PC عرضه خواهد شد. امسال بیستمین سالگرد این فرنچایز خواهد بود و شرکت کونامی قصد دارد در این نسخه بر روی ویژگی های خاص این سری تمرکز نماید.

عنوان PES 2016 به کمک موتور Fox Engine ساخته می‌شود. بد نیست بدانید که عناوین Metal Gear Solid V: Ground Zeroes و Phantom Pain نیز به کمک همین موتور ساخته شده اند. شرکت کونامی می‌گوید بازی از همه‌ی جوانب بهبود یافته است تا بازیکنان تجربه‌ی متفاوتی از یک بازی فوتبالی داشته باشند.
از ویژگی های بارز این نسخه "سیستم بهبود یافته‌ی برخورد" می‌باشد. این سیستم می‌تواند نحوه‌ی برخورد بازیکنان با یکدیگر را پیش بینی کند و بهترین نتیجه‌ی ممکن را با توجه به نحوه‌ی برخورد به نمایش بگذارد.

همچنین نحوه‌ی کنترل بازیکن در هوا بهبود یافته است. کونامی در این رابطه می‌گوید: "شما می‌توانید با بازیکن حریف بر سر گرفتن توپ درگیری داشته باشید یا بدنبال بهترین جای ممکن برای زدن یک ضربه‌ی سر باشید." به علاوه، کنترل بازیکن در نبرد های یک به یک آسان تر شده است. از این به بعد، بازیکن سریع تر به حرکات دسته یا صفحه کلید پاسخ می‌دهد در نتیجه راحت تر می‌توانید بر حریف خود در جدال برای رسیدن به توپ غلبه کنید. 

از ویژگی های دیگر این عنوان می‌توان به سیتسم بهبود یافته‌ی دفاع، هوش مصنوعی بهتر و مکانیزم دروازه بانی پیشرفته تر اشاره کرد. به علاوه، برای اولین بار در این سری شما می‌توانید شادی پس از گل را خود کنترل کنید. فیزیک جدید توپ، آب و هوای پویا (بازیکن ها هنگام بازی در آب و هوای بارانی سُر می‌خورند) و حرکات طبیعی تر از ویژگی های این نسخه می‌باشد.

همچنین Konami اعلام کرده است که PES 16 حضور بزرگی را در E3 خواهد داشت و در همین رابطه می توانید نمایش دیدنی حضور بازی در E3 به همراه کاور بازی را مشاهده کنید . در این نمایش گیم بازی نیز نشان داده شده است :

دانلود کنید:

720P 480P

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.