هیدئو کوجیما به نظرات پیرامون “تاریک بودن” Metal Gear Solid V: The Phantom Pain پاسخ می دهد

افشین شنبه 30 خرداد 1394 - 13:04
هیدئو کوجیما به نظرات پیرامون “تاریک بودن” Metal Gear Solid V: The Phantom Pain پاسخ می دهد

 

 

ظاهرا به تازگی نظراتی در فضای مجازی پیرامون بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain دیده شده در اشاره به این موضوع که شاید آخرین تریلر منتشر شده از بازی Metal Gear Solid V وقایع را بیش از حد تاریک به تصویر کشیده است.

هیدئو کوجیما اخیرا از پرده ی سکوتی که مدتی بود پشت آن قرار داشت، بیرون آمده و به نظراتی که پیرامون این تریلر مطرح شده در توییتر پاسخ داده است:

 

” پس از مشاهده ی تریلر MGSV من متوجه برداشت هایی شدم که می گفت “واقعا انقدر ظلمانی و تاریکه؟”. سعی کنید بیشتر ویدیوی گیم پلی واقعی را تماشا کنید. میزان آزادی عمل بالاست. این حالت مثبتی است که من دوست دارم در این دنیا باقی بماند. هرچند، در کنار این گیم پلی، داستان به صورت تاریکی پیش می رود.”

“MGSV داستان انتقام است. هرچند برای دست یابی به آن انتقام، ما باید تمام توانایی هایمان را در سرتاسر دنیای [بازی] با به انجام رساندن ماموریت ها بهبود ببخشیم. الزامات و محتویات هر ماموریت متنوع است: جمع آوری اطلاعات، نجات، ممانعت، تخریب و مداخله. به واسطه نفوذ، ارتش ما به تکنولوژی دست پیدا خواهد کرد. در همان حال که پایگاهمان را تقویت می کنیم، فرصتی برای گرفتن انتقام کسب خواهیم کرد و هویت هدف انتقاممان را کشف می کنیم.”

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.