نسخه ی کامپیوتری PES 2016 با نسخه های کنسولی فرق خواهد داشت

افشین شنبه 30 خرداد 1394 - 13:08
نسخه ی کامپیوتری PES 2016 با نسخه های کنسولی فرق خواهد داشت
کمپانی کونامی اخیرا اعلام کرد که نسخه ی کامپیوتری عنوان PES 2016 این بار دیگر هویت مخصوص به خود را خواهد داشت و به نسبتِ نسخه های کنسولی تفاوت هایی را به خود خواهد دید.

 

 


سال گذشته صحنه های تکراری در نسخه ی کامپیوتری این بازی همگان را کمی گیج کرد و این نسخه از بازی را چیزی بین نسخه های نسل هفتمی و نسخه های نسل هشتمی قرار می داد. به طور طبیعی، طرفداران عصبی این نسخه هم به کونامی، سازنده ی بازی، اعتراض هایی کردند و کونامی هم مجبور به پاسخ دادن به آن شد.

امسال، این کمپانی می خواهد برای راضی کردن طرفداران، نسخه ی کامپیوتری PES 2016 را به گونه ای متفاوت بسازد. آن طور که کونامی وعده داده، قرار است نسخه ی کامیپوتری این عنوان ویژگی های بیشتری  را نسبت به دیگر نسخه ها داشته باشد. شاید برخی از این ویژگی ها منحصر به فرد باشند، شاید هم پیشرفت های عمده ای در بازی دیده شود.

در راستای این موضوع آقای Adam Bhatti، مدیر تولید بازی، با اشاره به تغییرات عمده ی بخش MasterLeague به کاربران رایانه های شخصی وعده داد که امسال اوضاع فرق می کند:

نسخه ی PC همانند نسخه های PS4 و Xbox One نخواهد بود. این نسخه حتی همانند نسخه های PS3 و X360 هم نخواهد بود. این نسخه هویت خود را خواهد داشت. نسخه های PS3 و X360 بازی نیز دست خوش تغییراتی اعم از بخش MasterLeague و بهبود های جزئی خواهند شد.

به شما اطمبنان می دهم که تغییرات گیم پلی بازی به خوبی احساس خواهند شد. نسخه ی PC بازی حتی از نسخه های PS4 و Xbox One هم ویژگی های بیشتری خواهد داشت.

او همچنین اضافه کرد که دموی نسخه ی PC بازی تا قبل از انتشار رسمی، در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.