نسخه ی PC عنوان Assassin's Creed Syndicate تاخیر خورد

افشین دوشنبه 1 تیر 1394 - 05:28
نسخه ی PC عنوان Assassin's Creed Syndicate تاخیر خورد

 

 

کمپانی یوبیسافت می‌خواهد به ما بفهماند که از اشتباهات خود در ساخت Assassins Creed Unity درس گرفته است و برای توجه به نظرات کاربران مبنی بر کار بیشتر بر روی نسخه رایانه های شخصی، انتشار نسخه مربوط به کامپیوترهای شخصی را به تأخیر انداخته است که کمی طعنه آمیز است! با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

آقای Marc-Alexis Côté، کارگردان این بازی، معتقد است که نسخه رایانه های شخصی به معنای واقعی خواهد درخشید. و توضیح داد که آن‌ها(تیم سازنده) سخت در حال کار بر روی این بازی هستند تا نسخه رایانه های شخصی درست مانند نسخه پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان این عنوان بدون مشکل باشد تا طرفداران از این بازی تازه لذت ببرند. وی توضیح داد که همزمان با ساخت بازی یک تیم در حال آزمایش کردن آن با سیستم های مختلف و با قدرت های سخت افزاری مختلف است که این موضوع نوید آن را می‌دهد که بازی به طور کامل بهینه سازی شده و بر روی کامپیوترهای شخصی نیز به راحتی و با عملکردی خوب اجرا بشود.

در ابتدای مطلب به این موضوع اشاره کردیم که تأخیر عرضه این بازی برای کامپیوترهای شخصی کمی طعنه آمیر است، اما به چه دلیل؟ این موضوع به این دلیل کنایه آمیز است که در طول سال های مختلف گیمران و طرفداران این سری در مورد دیر عرضه شدن نسخه رایانه های شخصی نسبت به نسخه کنسول ها شکایت داشتند و هرکدام واکنش های مختلفی را به این موضوع نشان می‌دادند، تا اینکه کمپانی تصمیم گرفت Assassins Creed Unity را در یک زمان مشخص برای هر ۳ پلتفرم عرضه کند که این باعث ایجاد مشکلات بسیار زیادی برای نسخه کامپیوترهای شخصی شد و اینگونه کاربران متوجه شدند که چنین تصمیماتی تنها بر عهده استودیو سازنده است و نه افراد دیگر!

Assassins Creed Syndicate در تاریخ ۲۳ اکتبر برای پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشرخواهد شد. نظر شما در مورد این تاریخ انتشار چیست؟ آیا فکر می‌کنید که بهتر است تا زمان انتشار نسخه کنسول بازی و رایانه های شخصی یکسان سازی شود؟ زیرا در این صورت یک فروش فوق‌العاده در انتظار Assassins Creed Syndicate خواهد بود.

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.