در Fallout 4 از آزادی کامل برخوردار خواهید بود

افشین سه شنبه 2 تیر 1394 - 06:04
در Fallout 4 از آزادی کامل برخوردار خواهید بود

 

 

کارگردان عنوان Fallout 4، آقای Todd Howard، در مصاحبه ای اعلام کرد که قصد دارد در ساخت این بازی، از عنوان محبوب GTA V الگو برداری کند و عنوانی را خلق کند که در آن بازیکن از آزادی کامل برخوردار باشد. وی در این باره گفت:

"ما قصد داریم در عنوان جدید خود به بازیکن اختیار و آزادی مطلق بدهیم تا هر آن چه را که دوست دارد انجام دهد. به نظر من، یکی از موفق ترین بازی های سال های اخیر که توانسته است حس آزادی را بطور کامل به بازیکن القا کند، عنوان GTA V می‌باشد. لذا ما قصد داریم از این عنوان الگو برداری کنیم و Fallout 4 را طوری خلق کنیم که در آن بازیکن این حس را داشته باشد که می‌تواند هر کاری را انجام دهد و به هر جایی برود. عنوان GTA V این کار را به خوبی انجام داده است. شما در این عنوان مسوول کارهای خود هستید و محدودیتی برای شما وجود ندارد. این بازی تقریبا به هر خواسته ای از جانب بازیکن پاسخ مثبت می‌دهد و آزادی او را سلب نمی‌کند و این دقیقا چیزی است که ما قصد پیروی از آن را داریم."

آقای Todd Howard چند روز پیش نیز اعلام کرده بود که Fallout 4 در کنسول ها با کیفیت 1080P و نرخ فریم 30 اجرا خواهد شد. این عنوان در تاریخ 10 نوامبر (19 آبان) سال جاری برای کنسول های PS4 و Xbox One و پلتفرم PC منشر خواهد شد.

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.