با جدید ترین جزئیات از Dishonored 2 همراه باشید

افشین پنجشنبه 4 تیر 1394 - 05:27
با جدید ترین جزئیات از Dishonored 2 همراه باشید

 

 

مدیران استودیوی Arkane Studios که ساخت عنوان Dishonored 2 را بر عهده دارد، به تازگی طی مصاحبه ای جزییات جدیدی را از بازی منتشر کرده اند.

طی این مصاحبه که در جریان نمایشگاه E3 صورت گرفت، آقایان Raphael Colantonoo و Harvey Smith توضیح دادند که در این عنوان، شما قادر نخواهید بود حین انجام ماموریت ها بین دو شخصیت Emily و Corvo جابجا شوید بلکه شما در آغاز بازی یک انتخاب بین هر کدام از این دو شخصیت خواهید داشت که تا مدت زیادی آن انتخاب پابرجا خواهد بود. آنها در ادامه گفتند:

"روشی که ما در این عنوان بکار گرفته ایم به این صورت است که شما در 20 یا 30 دقیقه‌ی ابتدای بازی، نقش Emily را به عهده خواهید داشت و پس از آن است که می‌توایند تصمیم بگیرید که در نقش چه شخصیتی قصد دارید به ادامه‌ی بازی بپردازید. این تصمیم شما در تمام مدت بازی پابرجا خواهد بود و بازی بر اساس آن ادامه خواهد یافت. اما برخی مراحل وجود دارند که شما در نقش هر کدام از دو شخصیتEmily یا Corvo ظاهر شوید، با روند متفاوتی روبرو خواهید شد.

ایشان در ادامه توضیحاتی نیز در مود توانایی ها و قدرت های هر یک از دو شخصیت بازی افزودند:

"هر یک از این دو شخصیت، توانایی ها و قابلیت های  مخصوص خود را دارا می‌باشد. همان طور که در ابتدای تریلر منتشر شده ملاحظه می‌کنید، شخصیت Emily از قدرتی به اسم Far Reach برخوردار است در حالی که شخصیت Corvo قدرت دیگری به نام Blink دارد که کاملا متفاوت از قدرت مخصوص Emily می‌باشد. نحوه‌ی ارتقا‌ی هر یک از این دو قدرت نیز کاملا متفاوت می‌باشد.

به گفته‌ی مدیران نام برده، بازخورد مثبت هواداران از عنوان Dishonored نقش زیادی در ادامه‌ی آن و ساخت نسخه‌ی دوم داشته است. یکی از مشکلاتی که به نسخه‌ی اول بازی ایراد می‌شد، این بود که بازی بسیار ساده است و بازیکن ها با چالش جدی روبرو نیستند. به همین منظور، سازندگان تصمیم گرفته اند تا در نسخه‌ی جدید، تغییرات زیادی به بازی بیفزایند تا آن را دشوار تر نمایند. برای مثال یکی از تغییراتی که افزوده شده است این است که به بازیکن ها اجازه داده می‌شود تا طی ماموریت ها گزینه‌ای را فعال کنند که به آنها اطلاع می‌دهد که آیا توسط دشمن قابل رویت هستند یا خیر. کسانی که قصد دارند به راحتی به جست و جوی دنیای بازی بپردازند، می‌توانند از این گزینه استفاده نمایند. اما آن دسته از بازیکن هایی که به دنبال چالش بیش تر می‌گردند، می‌توانند این قابلیت را غیر فعال نمایند که در این صورت، احتمال اینکه توسط دشمن شناسایی شوند، بیش تر خواهد بود.

یکی دیگر از تغییرات بزرگی که به بازی افزوده شده است، این است که علاوه بر دو روش Lethal و non-Lethal برای اجرای بازی (که در نسخه‌ی اول وجود داشت) قرار است روش دیگری به بازی افزوده شود که با توجه به دو شخصیتی بودن این نسخه، می‌توانید انتخاب های بازیکن را بیش تر از قبل کند.

آقای Smith هچنین در پاسخ به کسانی که ادعا می‌کنند در نسخه‌ی جدید نقش شخصیت Corvo کمرنگ تر خواهد بود، افزود که این گفته کاملا اشتباه می‌باشد و نه تنها نقش این شخصیت کمتر نشده است، بلکه با توانایی ها و مهارت های جدیدی که کسب کرده است، نقش او برجسته تر از قبل شده است. وی در همین باره گفت:

 "شخصیت Corvo درست مثل نسخه‌ی اول، در این نسخه نیز حضور خواهد داشت و شما می‌توایند در نقش این شخصیت بازی کنید. اما به نظر می‌رسد که در مورد شخصیت Emily هیجان بیش تری وجود دارد. خیلی ها می‌خواهند بدانند که این شخصیت چگونه درطی این دو سری بزرگ می‌شود و بار دیگر تاج و تخت را بدست می‌آورد."

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.