عنوان Final Fantasy 7 تنها انحصاری زمانی می باشد

افشین دوشنبه 8 تیر 1394 - 05:01
عنوان Final Fantasy 7 تنها انحصاری زمانی می باشد

پس از مدت نگرانی صاحبان پلتفرم های دیگر، به غیر از صاحبان کنسول PS4، تمام شد! چرا که در نهایت سازنده و توسعه عنوان Final Fantasy 7 اعلام نمود که بازی در دست ساختشان انحصار زمانی می باشد. به عبارت دیگر عنوان Final Fantasy 7 به طور کامل انحصاری کنسول PS4 نمی باشد.

خوب به نظر می رسد که روند ساخت جدیدترین بازی در حال بازسازی، تغییراتی به خود دیده است و این تغییر چیزی نیست جز به پایان رسیدن انحصاری بودن کامل عنوان Final Fantasy 7.

مدتی پیش بود که طی کنفرانس مطبوعاتی شرکت سونی در مراسم E3 2015، اعلام شد که عنوان Final Fantasy 7 در حال بازسازی برای کنسول های نسل هشتم می باشد.

این رونمایی و معرفی بسیار شفاف و روشن بود، که شما می توانید فقط عنوان مذکور را ” زودتر ” از دیگر بازیبازان تجربه نمایید، نه این که به صورت ” تنهایی ” تجربه کنید. این موضوع به نحوی می توان تفسیر کرد که این بازسازی تنها بر روی کنسول PS4 انجام نمی پذیرد بلکه پس از مدتی بر روی دیگر پلتفرم ها نیز منتشر می شود.س

بنابراین آنچه که ما می توانیم از جدیدترین سخنان سازندگان برداشت نماییم این است که عنوان Final Fantasy 7 انحصاری کامل کنسول PS4 نخواهدبود بلکه شما می توانید آن را در هر جایی از دنیا و بر روی هر نوع پلتفرمی که مایل هستید تجربه نمایید، اما چیزی که در حال حاضر ما نمی دانیم این است که انحصاری زمانی چه مدت می باشد. می تواند یک ماه الی ۱۲ ماه طول بکشد. پس ما سریعا در صورت انتشار تاریخ دقیق عرضه این عنوان شما را در جریان خواهیم گذاشت.

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.