با جدید ترین جزئیات از Metal Gear Solid V: The Phantom Pain همراه باشید + نمایش گیم پلی

افشین دوشنبه 8 تیر 1394 - 09:41
با جدید ترین جزئیات از Metal Gear Solid V: The Phantom Pain همراه باشید + نمایش گیم پلی

هر چه به تاریخ عرضه‌ی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain نزدیک تر می‌شویم، اطلاعات بیش تری از این عنوان منتشر می‌شود.

اخیرا یکی از کاربران یوتیوب چندین ویدیو به اشتراک گذاشته است که جزئیات زیادی را در اختیار ما می‌گذارند.

یکی از نکاتی که در این ویدیو ها به آن اشاره است، این است که تیتراژ ابتدای بازی، در حین نمایش میان پرده های اولیه به اجرا در می‌آید. نکته‌ی جالب دیگر، وجود نوار های ویدیویی در بازی می‌باشد که تصویر کاملی از حوادث این نسخه و نسخه‌ی Metal Gear Solid V: Ground Zero و ارتباط آن ها در اختیار بازیکن قرار می‌دهند.

این ویدیو ها همچنین نکاتی در مورد دشمنان شخصیت Snake به اسم Skull در اختیار ما می‌گذارند. هنگامی که Skull ها شما را شناسایی می‌کنند، یک علامت هشدار بر روی صفحه ظاهر می‌شود که با تصویری چشمک زن همراه است. پس از آن، هر یک از این دشمن ها در وضعیتی مختلف قرار می‌گیرد تا به شما حمله کنند. همچنین به نظر می‌رسد که این دشمن ها، دارای نیروی به خصوصی هستند. این کاربر در صحنه ای از بازی مشاهده کرده است که یکی از آن ها در حالی که هر دو دستش خالی می‌باشد، با یک دست خود اسلحه ای را از دست دیگر بیرون می‌کشد!

از دیگر مواردی که در این ویدیو ها به آن اشاره شده است، نحوه‌ی کنترل شخصیت بازی و حرکت های او می‌باشد. این کاربر می‌گوید که حرکت های شخصیت Snake کمی متفاوت تر از قبل شده اند و او دیگر کاملا چسبیده به دیوار حرکت نمی‌کند. او همچنین می‌گوید که کارتون های مقوایی در این نسخه به گونه ای تغییر یافته اند که از آن ها می‌توان برای مخفی شدن از دید دشمن استفاده کرد.

دشمن های این نسخه نیز باهوش تر از نسخه‌ های قبلی می‌باشند. هنگامی که یکی از آن ها شما را شناسایی می‌کند، چندین گلوله در هوا شلیک می‌کند تا سایر افراد خودی را از وجود شما آگاه سازد. نکته‌ی جالب دیگر این است که شما می‌توانید از بازوی مصنوعی برای زدن مشت به دشمن استفاده کنید. اما مشکل اینجاست که این بازوی مصنوعی،  یک اسلحه به شمار می‌رود و جهت استفاده، شما باید آن را به عنوان اسلحه‌ی دوم خود انتخاب کنید.

در این ویدیو ها، چندین نکته‌ نیز در مورد شخصیت های معروف سری Metal Gear  وجود دارد. اول اینکه شخصیت Ocelot عینکی به اسم Ocelot Gear به چشم دارد که توسط شرکت معروف JF REY ساخته شده است. با توجه به همین موضوع، باید گفت که در بازی وسایل و اجناسی وجود خواهند داشت که نام و برند آن ها کاملا واقعی می‌باشند. نکته‌ی دوم و آخر این که با وجود تمام شایعات، شخصیتی که در این نسخه به عنوان Big Boss ظاهر می‌شود، همان شخصیت قدیمی و شناخنه شده‌ی نسخه های قبل می‌باشد و شخص دیگری جای او را نگرفته است.

در ادامه با یکی از ویدیو هایی که توسط این کاربر به اشتراک گذاشته شده است، همراه باشید:

 

دانلود نمایش با حجم 91MB

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.