6 عنوان از بازی‌های سال 2015 تاکنون بیش از 1 میلیون نسخه در Steam فروخته اند

افشین شنبه 14 شهریور 1394 - 22:10
6 عنوان از بازی‌های سال 2015 تاکنون بیش از 1 میلیون نسخه در Steam فروخته اند
طبق گزارش Steam Spy تاکنون 6 عنوان GTA 5 ، Cities: Skylines ، Rocket League ، Ark: Survival Evolved ، Besiege و H1Z1 هر کدام بیش از 1 میلیون نسخه در شبکه استیم فروخته اند.

 

از میان این عناوین مشاهده نام Cities: Skylines خیلی هم خیلی هم غافلگیر کننده نیست، این بازی که سریع ترین فروش تاریخ عناوین استدیو Paradox Interactive را به خود اختصاص داده، تنها در 24 ساعت اول عرضه به فروش 250,000 نسخه ای و در هفته اول به سادگی فروش 500,000 را رد کرد و در ماه آپریل نیز به فروش یک میلیون نسخه ای رسید.

عنوان Ark: Survival Evolved که در مرحله Early Access به سر می برد نیز در همان هفته های اول عرضه به فروش یک میلیون نسخه ای دست یافت.

در ادامه گزارش Steam Spy اعلام شد که 6 عنوان دیگر نیز در سال 2015 بیش از 500,000 نسخه فروخته اند، این عناوین Dying Light ، Stranded Deep ، Killing Floor 2 ، Total War: Attila ، Pillars of Eternity و The Witcher 3: Wild Hunt هستند.

لازم به ذکر است که فروش پایین The Witcher 3: Wild Hunt در استیم به دلیل سروس اختصاصی استدیو CD Projekt RED یعنی GOG است. در ماه آپریل CD Projekt RED فروش این بازی در GOG را 700 هزار نسخه اعلام کرد. رقمی که در آن زمان از مجموع فروش بازی در توزیع کننده های دیگر از جمله شبکه نیز بیشتر بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.