Konami لغو شدن عناوین AAA را تکذیب کرد

افشین سه شنبه 31 شهریور 1394 - 21:43
Konami لغو شدن عناوین AAA را تکذیب کرد

همانطور که مطلع هستید چند روز پیش بود که خبری مبنی بر لغو شدن عناوین AAA شرکت کونامی منتشر شد و همه فکر کردند که این شرکت دیگر بازی بزرگ و پر خرجی نخواهد ساخت. این شایعات و گفته‌ها همین طور بالا گرفت تا جایی که شرکت کونامی دست به کار شد و تصمیم گرفت به این شایعات پایان دهد.

آنطور که از شواهد برمی‌آید، ترک کردن کارگردان بخش فناوری کونامی، آقای Julien Merceron باعث بروز این شایعات شده است. ایشان همچنین ساخت موتور قدرتمند FOX Engine را  پایه ریزی کرده‌اند. اولین منبع خبری که این شایعه را منتشر کرد سایت فرانوسوی Gameblog بود. پس از آن نیز سایت های مختلف این شایعه را نشر دادند و به آن پرداختند.

کونامی طی یک متن، به نوعی وضعیت خود را توضیح می‌دهد و این شایعات در مورد اینکه “کونامی دیگر بازی AAA نمی سازد” را تکذیب می کند.

 

 

 

عصر بخیر. این متن توسط ——– از بخش پشتیبانی فروش نوشته می شود. من قلبا بابت تاخیر های بازی هایمان معذرت می‌خواهم. منتشر کردن بازی های بزرگی چون Metal Gear Solid The Phantom Pain و PES 2016 وقت زیادی از ما گرفت و ما را به شدت مشغول کرد. اما برای رفع کنجکاوی شما، قول می‌دهم که هیچ بازی محبوبی را پشت گوش نمی اندازیم و رها نمی کنیم. من می‌دانم که بلاگ‌ها و منابعی با منتشر کردن شایعاتی شما را نگران کرده اند اما من نمی‌دانم آن‌ها این اخبار را از کجا آورده‌اند. ما حدود چند ماه پیش یک نشست خبری داشتیم و درباره‌ی آینده‌ ی ساخت‌ Metal Gear صحبت کردیم. اما نمی‌دانم که چطور به همین زودی آن را فراموش کردید. ما همچنان برروی فرانچایز‌های کنسولی نظیر Metal Gear، PES، Silent Hillو Castlevania کار می‌کنیم و رو به جلو ادامه می‌‌دهیم. من می‌دانم که خیلی‌‌ها می‌خواهند که این شایعات حقیقت داشته باشد اما اینطور نیست. تیم های سازنده‌ی این بازی‌ها همچنان برروی ‌آن‌های کار می‌کنند و در آینده شاهد عرضه‌ی نسخه‌های جدید آن‌ها خواهید بود. از طرفداری شما ممنونیم و آخر هفته‌ی خوبی داشته باشید.

درست است که کونامی در حال حاضر چیزی برای معرفی ندارد اما به نظر می‌رسد که آن‌ها در حال کار برروی Silent Hill جدید می‌باشند.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.