نسخه PC عنوان Batman: Arkham Knight به‌زودی مجددا منتشر می‌شود

افشین چهارشنبه 1 مهر 1394 - 16:02
نسخه PC عنوان Batman: Arkham Knight به‌زودی مجددا منتشر می‌شود

متاسفانه عنوان مورد انتظار Batman Arkham Knight نتوانست عرضه خوبی بر روی رایانه های شخصی داشته باشد و از همان ابتدا مشکلاتی که گریبانگیر نسخه PC بازی بودند باعث شدند تا فروش بازی به صورت دیجیتالی و فیزیکی بر روی این پلتفرم به حالت تعلیق در آید. Rocksteady به سرعت دست به کار شد تا با انتشار یک بروزرسان مشکلات را به حداقل برساند و همین اتفاق هم افتاد. اما به نظر می‌رسد هنوز میزان از بین رفتن مشکلات برای ناشر بازی قانع کننده نبوده و فروش دوباره Arkham Knight به‌زودی از نو انجام می‌شود.

این خبر امروز از طریق مصاحبه مطبوعاتی سازنده بازی اعلام شد. وی در این مصاحبه بیشتر بر روی صبحت در رابطه DLCهای آینده بازی تمرکز داشت و در میان صحبت‌هایش اشاره کرد که نسخه PC بازی تا چند هفته آینده از نو عرضه می‌شود. خب، مسلما این خبر بسیار خوبی برای طرفداران بازی است و با این شرایط دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند بازی را به صورت کامل دریافت کنند و از هر دغدغه‌ای برای دانلود بروزرسان‌های متعدد بازی به دور باشند.

عنوان Batman Arkham: Knight در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۵ راهی فروشگاه ها شد. این عنوان تنها بر روی PS4، Xbox One و رایانه های شخصی عرضه گردید و طبق گفته های سازندگان اجرای بازی توسط دو کنسول PlayStation 3 و Xbox 360 غیر ممکن است. متاسفانه مشکلات نسخه PC از زمان عرضه گریبانگیر بازی بودند و شکایت‌های زیادی را از سوی کاربران به دنبال داشتند. این در حالیست که امتیاز کاربران در سایت metacritic به نسخه PC بازی به مقدار ۱٫۴ رسید! نسخه‌ PC بازی هم اکنون در حالت تعلیق قرار دارد و فروش آن متوقف شده‌است.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.