از باندل PS4 بازی Call of Duty: Black Ops III رونمایی شد

افشین جمعه 3 مهر 1394 - 09:03
از باندل PS4 بازی Call of Duty: Black Ops III رونمایی شد

بعد از معرفی نسخه ی سوم سری بازی Black Ops و نمایش های خیره کننده ی آن در همایش E3 امسال، حالا نوبت به آن رسیده که بخش سرگرمی های کامپیوتری سونی، به صورت رسمی از باندل تولید محدود و بسیار زیبای این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ رونمایی کند.

باندل مورد نظر، به دو شکل در اروپا و آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. شکل اول آن، ورژن معمولی و مشکی کنسول را به همراه یک کپی از بازی شامل می شود و شکل دیگر، کنسولی به رنگ توسی و نارنجی است که مطمئنا توجه هواداران سرسخت سری بلک آپس را به خود جلب خواهد کرد.

هر دو باندل، شامل یک کنسول پلی استیشن ۴ یک ترابایتی و نیز اکانت یک ماهه ی پلاس اند. کنترلر Dualshock 4 مخصوص این باندل نیز به صورت محدود و جداگانه به فروش خواهد رسید.

به نظر می رسد که کمپانی اکتیویژن وارد همکاری بسیار جذابی با شرکت سونی شده است و این دو کمپانی، قصد دارند در کنار یک دیگر، طرفداران را خشنود نگه دارند. هم چنین قرار است که تمام محتویات اضافه ی بازی، یک ماه زودتر از بقیه، در اختیار دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ قرار بگیرد.

بازی کال آو دیوتی: بلک آپس ۳ در تاریخ ۶ نوامبر سال جاری میلادی، برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و نیز پی سی منتشر خواهد شد.

در پایین می توانید سایر تصاویر این باندل را مشاهده کنید:

BlackOps3PS4Bundle-6 BlackOps3PS4Bundle-2 BlackOps3PS4Bundle-3 BlackOps3PS4Bundle-5  ae0a2496-69cf-43bc-a143-3b3e762c1c3c ae0a2496-69cf-43bc-a143-3b3e762c1c3c

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.