آپدیت جدید The Witcher 3 بسیاری از مشکلات باقی مانده این بازی را رفع می‌کند

افشین دوشنبه 6 مهر 1394 - 07:18
آپدیت جدید The Witcher 3 بسیاری از مشکلات باقی مانده این بازی را رفع می‌کند

عرضه The Witcher 3: Wild Hunt همراه بود با سیل به‌روزرسان‌ها و آپدیت‌های مختلف برای این عنوان که هر بار، مقداری از مشکلات بازی را می‌کاستند. مشکلاتی مانند افت فریم، دیر بارگذاری شدن بافت‌ها و … که بازیبازان را خسته کرده بود.

CD Projekt RED پس از منتشر کردن به‌روزرسان ماه آگست، تا امروز به‌روزرسانی منتشر نکرده‌‌ است و همین، موجب تعجب بازیبازان شده است. هر چند مشکلات باقی مانده به شدت اندک و ریز هستند.

سرپرست روابط عمومی تیم سازنده، آقای Marcin Momot، اخیرا در انجمن‌‌های بازی، از انتشار به‌روزرسانی دیگر خبر داده و تغییراتی که اعمال می‌شود را اعلام کرده است:

“به‌رزورسانی جدید در راه است. به فهرست تغییرات و بهبود‌های این به‌روزرسان که نگاه می‌کردم، فهمیدم که آن واقعا تاثیر گذار است. این به‌روزرسان بسیاری از مشکلات باقی مانده را حل می‌کند و باعث بهبود نسخه‌ PS4(و همین طور بقیه پلتفرم‌ها) می‌شود. فقط کافی است اندکی صبر کنید.”

سخنان او به اینجا ختم نمی‌شود و اعلام می‌کند که برای به‌روزرسان ۱٫۰۹ باید تا ماه اکتبر صبر کنیم. گرچه این به‌روزرسان ممکن است پیش از انتشار بسته‌ الحاقی Hearts of Stone که قرار است ۱۳ اکتبر عرضه شود، منتشر شود.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.