کونامی شعبه بریتانیا: Metal Gear Solid می‌تواند بدون هیدئو کوجیما ادامه دهد

افشین دوشنبه 6 مهر 1394 - 17:02
کونامی شعبه بریتانیا: Metal Gear Solid می‌تواند بدون هیدئو کوجیما ادامه دهد

صحبت‌های زیادی درباره آینده Konami و Metal Gear Solid بدون Hideo Kojima زده می‌شود. ابتدا همگی فکر می‌کردند که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، آخرین نسخه از سری بازی Metal Gear Solid باشد ولی چند روز پیش بود که مشخص شد Konami در حال جذب نیرو برای ادامه ساخت این عنوان پرطرفدار است. حال Konami UK اعلام نمود که احساس می‌کند که سری Metal Gear Solid می‌تواند بدون حضور Hideo Kojima ادامه دار شود.

Gameondaily توانسته است با Graham Day، مدیر انجمن شعبه بریتانیای Konami، مصاحبه‌ای داشته باشد. Graham Day گفت که احساس می‌کند Metal Gear Solid می‌تواند بدون Kojima نیز ادامه داشته باشد. او ادامه داد که این بازی بسیار بزرگ بوده، داستانی زیبا دارد و دارای شخصیت‌های فراوانیست که می‌تواند ساعت‌ها، شما را مشغول به خود کند و در ادامه از Metal Gear Rising Revengeance به عنوان مثال استفاده نمود؛ بازی‌ای که توسط Kojima ساخته نشده بود؛ اما در عین حال، موفق بود. البته این موضوع نظر Graham Day است. شاید از دید بسیاری از بازی بازان، کسب متای ۸۳، راضی‌کننده و خوب نباشد.

همچنین Graham Day نسبت به شایعات مربوط به ساخته نشدن بازی AAA دیگر توسط Konami (به غیر از سری PES) واکنش نشان داد و گفت که نباید هر چیزی که می‌شنوید و یا می‌خوانید را باور کنید و در ادامه گفت که Konami ساخت بازی‌های کنسولی را فراموش نخواهد کرد. او اعلام نمود که ساخت بازی‌های موبایل از کارهای آینده این شرکت است؛ اما بازی‌های PC و کنسول، همیشه توسط Konami ساخته خواهند شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.