Warner Bros هنوز از Batman دل نکنده است!

افشین سه شنبه 7 مهر 1394 - 14:25
Warner Bros هنوز از Batman دل نکنده است!

با وجود اینکه سه‌گانه Arkham چند ماه پیش، با نسخه Arkham Knight به اتمام رسید و داستان شوالیه تاریکی را به اتمام رساند، اما با توجه به گفته‌های آقای Ames Kirshen، مدیر توسعه بازی‌های‌رایانه‌ای DC Comics و سری Arkham، هنوز کار کمپانی Warner Bros. با caped crusader تمام نشده است.

با وجود اینکه کمپانی جزئیات بیشتری را در رابطه با آینده این شخصیت محبوب در دنیای بازی‌های‌ رایانه‌ای منتشر نکرده است، مسلما سری Arkham آخرین عنوان از حضور Batman در بازی‌های‌ رایانه‌ای نخواهد بود:

شخصیت Batman و سری Arkham به طور حتم یکی از مهمترین و بنیادی‌ترین IP های موجود برای کمپانی Warner Bros. بوده و ما بالاخره به طور کامل پتانسیل‌های موجود در این شخصیت را شناسایی کردیم.

با توجه به سخنان بالا، آقای Kirshen از موضوعاتی در رابطه با آینده این شخصیت خبر دارد.
وی در ادامه می‌گوید:

در حال حاضر ما صحبتی راجع به این موضوع نداریم، اما احتمالات در مورد شخصیتی با محبوبیت و پویایی Batman، بی‌نهایت خواهد بود.

در ادامه صحبت‌ها، آقای Kirshen از انتخاب دیگر شخصیت‌های DC برای حضور در بازی‌های‌رایانه‌ای می‌گوید:

هنگامی که قصد انتخاب بهترین شخصیت DC Entertainment برای حضور در یک بازی را داریم، همیشه به سراغ IP هایی می‌رویم که دارای بهترین نقشه، سبک مناسب و سلیقه طرفداران در آنچه می‌بینند و بازی می کنند، باشند.

وی افزود:

از این‌جا به بعد، استودیوهای توسعه دهنده‌ای را که بیشرین شوق نسبت به IP انتخاب شده را دارند، جهت توسعه بازی انتخاب می‌کنیم.

آخرین نسخه سه‌گانه Arkham یعنی Arkham Knight در ماه ژوئن سال جاری منتشر شد و همچنان با انتشار بسته‌های الحاقی جدید، به کار خود ادامه می‌دهد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.